ВІКА НАРОДИЛАСЯ ВАГОЮ 600 ГРАМ, АЛЕ ЗМОГЛА ВИЖИТИ І ЗАРАЗ ПОТРЕБУЄ ПОСИЛЕНОЮ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Перші місяці життя дитина провела під різними апаратами і спеціальним доглядом.

Вікторія народилася глибоко недоношеною дитиною з вагою 600 гр і зростом лише 28 см. У мами дівчинки почалися ускладнення, тож у полтавському перинатальному центрі рятували і крихітку і маму.

«Місяць дитина перебувала на штучному апараті дихання, потім перевели, на апарат Інфант, і через кілька тижнів нас перевели у відділення постнатального періоду з вагою 980 грам (на другий етап виходжування). У лікарні ми виходжували 3,5 місяця. За цей період часу у неї був приступ апное і дворазове переливання крові і це були дуже важкі моменти в моєму житті, але, Слава Богу, вона залишилася жива. 21 листопада 2017 року на нас виписали додому з вагою 2200 г», – пригадує мама Віки.

Зараз Вікторії 2 рочки, вона не ходить, намагається, але поки дуже слабка, не розмовляє. Її діагноз: ДЦП, спастична деплегія, затримка розвитку.

«Ми були на реабілітації в місті Чернівці, наступний курс через 4 місяці, на це потрібні гроші і не маленькі, а один раз на рік реабілітація для дитини з ДЦП – це зовсім нічого. Є великі шанси, щоб дитина росла повноцінною, але, на жаль, не вистачає коштів на її відновлення. Дуже прошу Вашої допомоги, допоможіть моїй дочці», – просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

КАРТКА ПРИВАТБАНКУ

5168 7574 0514 0940

Діденко Ірина Вікторівна

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *