Відтепер це злочин. Влада Китаю прийняла жорстоке рішення. Винних стратять

Громадяни Китаю, які приховують свої симптоми коронавірусу COVID-19, будуть каратися тюремним ув’язненням або смертною карою. Злочином буде вважатися і приховування історії подорожей.

Таку постанову виніс суд КНР, повідомляє dpa.

Так, в суботу, 15 лютого, орган судової влади ухвалив, що якщо через хворобу будь-кого з громадян вірус пошириться далі і спровокує інші зараження, то людину можуть звинуватити в загрозі громадській безпеці. За такий злочин влада застосує до людини покарання у вигляді позбавлення волі на 10 років, довічного ув’язнення або смертної кари.

Також повідомляється, що китайська Національна комісія з охорони здоров’я заборонила людям з кашлем, пропасницею або іншими симптомами хвороби подорожувати автомобільним, залізничним і авіаційним транспортом.

Китайська влада для запобігання поширенню захворювання наказали всім людям, які приїжджають до Пекіна з регіонів КНР, пройти 14-денний карантин.

Нагадаємо, що у Франції помер китайський турист, у якого був зареєстрований новий штам коронавірусу. Це перша жертва хвороби за межами Азії.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *