Відрубав руку! Чоловік познущався з дружини… Інцидент підняв на ноги всю країну!

Дівчина із Росії кинула зухвалий виклик всім чоловікам-насильникам.

На днях відома жителька Росії, яка жорстоко постраждала від власного чоловіка, опублікувала пост, що критикує чоловіків-тиранів. Окрім цього, дівчина виклала в мережу ряд спокусливих знімків, які демонструють силу волі потерпілої.

Зауважимо, що ще у далекому 2017 році Маргарита, саме так звати жінку, вирішила подати на розлучення із Дмитром Грачовим, з яким прожила п’ять років. На таке, останній розлютився та вирішив не відпускати дружину, а для цього він скоїв з нею криваву розправу. Зловмисник обманом вивіз дружину в ліс і там відрубав їй кисті рук. Медики зробили все можливе, щоб допомогти дівчині, однак праву руку дівчині врятувати все ж не вдалося.

       

На цих же днях Маргарита, яка активно веде власну сторінку в Instagram, опублікувала ряд спокусливих знімків у чорному боді. Зауважимо, на світлинах видно шрами на ногах і руках, які ймовірно зробив її власний чоловік.

“Хейтер і люди, які люблять звинувачувати, засуджувати, знаходити в таких фотосесіях обґрунтування вчинку, який здійснив мій колишній чоловік (сама винна, раз такі фотографії, значить руки відрубав за справу) відразу проходьте мимо! Я вважаю, що такому немає ніяких пояснень!”, – підписала дівчина знімки.

За словами Маргарити, вона засуджує тих, хто вважає подібні фотосесії обґрунтуванням ревнощів і насильства з боку чоловіків.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *