Українські військові моряки “підірвали” весь Інтернет потужним виконанням знаменитої пісні Ляпіса Трубецького “Воїни світла” українською мовою.

На прем’єрі фільму “Черкаси” український хор військових моряків захопив усіх українців виконанням знаменитої пісні “Воїни світла” на рідній українській мові. Присутні були приємно здивовані, а в Мережі ролик з їх виступом буквально “підірвав” все українське суспільство. Відео з виступом опублікував в соцмережі Twitter користувач з ніком “Позівній Коліма”, про що передав YouTube-канал “Діалог.UA”.

Присутні на прем’єрі поділилися своїми радісними і яскравими враженнями, а в соцмережах люди проявили справжнє захоплення. В ході виконання, деякі з присутніх навіть підспівували морякам. Багато хто навіть заявили, що, на їх смак, ця пісня в українському виконанні звучить навіть краще, ніж в оригіналі – російською мовою. Користувач “Позівній Коліма” при цьому зазначив, що його самого це виконання пробрало аж до мурашок, в хорошому сенсі цього виразу. У коментарях під публікацією люди розділили його захоплення:

За матеріалами сайту Діалог