Відео. Віталій Кличко: Друзі! Сьогодні вперше зупинилося метро. Я закликаю киян за можливості залишатися вдома!

Віталій Кличко

Друзі!
Сьогодні вперше кияни не змогли скористатися метро. Я розумію незручності для людей через призупинення роботи метрополітену.
І, хоча таке рішення ухвалювала не міська влада, подібні заходи – вимушені і на упередження.

Ми піклуємося, перш за все про здоров‘я і безпеку людей.
Число громадян, що захворіли, в Україні зросло. За один день – удвічі! Вірус розповсюджується. Тому ми повинні вжити всіх можливих заходів, щоб він не розповзався стрімко.
Легковажність та ігнорування виклику – це небезпека створити ситуацію яка склалася, наприклад, в Італії.

Не применшуйте загрозу! Суворі обмежувальні заходи запровадили вже багато країн світу. І деякі з них визнають, що запізно.
Я закликаю киян за можливості залишатися вдома! Максимальне обмеження контактів – це ваша безпека! І безпека оточуючих.
Щодо міського транспорту. Його робота сьогодні мотивована одним – перевозити киян, яким справді необхідно їхати на роботу. Це лікарі, працівники продуктових магазинів та підприємств, що не можуть зупинитися, бо забезпечують життєдіяльність міста.

Всі інші мають залишатися вдома!

Більшість установ і підприємств перевели працівників на роботу у віддаленому режимі або надали їм відпустки. Але є й такі, що змушують людей їздити на роботу, погрожуючи звільненням! Це – безвідповідально в ситуації обмежувальних заходів!

Я звертаюся до Кабінету міністрів: жорстко зобов’язати керівників установ і підприємств, де немає гострої потреби в присутності співробітників на робочих місцях, перевести людей на віддалену роботу! І контролювати виконання керівниками такого розпорядження!

Інакше ніякі закриття метро та інші обмежувальні заходи ситуації не врятують!

Віталій Кличко

Джерело: bestpost.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *