Видавлює сльози! Вчинок Порошенка на майдані обурив українців. “Якось камер мало, несолідно”

У шосту річницю подій на Майдані екс-президент Петро Порошенко взяв участь у пам’ятних заходах у центрі столиці. Колишнього главу держави сфотографували під час фотосесії з лежачою на асфальті покришкою, що символізує акції протесту 2013-2014 рр.

Знімок, на якому зображені фотограф і оператор, які знімають плачучого біля автомобільної покришки Порошенка, одночасно з’явився на сторінках декількох користувачів в соцмережах і на telegram-каналах.

Юрист Андрій Портнов, в своєму телеграмі написав:

Збагатившись на масових вбивствах, видавлює на місці злочину сльози і згодом додав.

Люди пишуть в коментарях, що не факт, що видавлює сльози. Може просто рже.

Журналіст Юрій Ткачов поіронізував про те, що камер перед екс-президентом і його дружиною Мариною замало.

«Крокодилячі сльози оспівані в класичній літературі. А ось свинячі сльози – це щось новеньке!

P. S. Якось камер мало. Всього-то дві. Несерйозно якось, несолідно», – написав Ткачов у своєму Telegram.

В свою чергу, вчора ми вже повідомляли, що Зеленський відчитав Рябошапку через провальну роботи у справах Порошенка.

Про це написав народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубинський на в своєму телеграм-каналі, – передає Хвиля.

Приводом для зустрічі Рябошапки з президентом, де йому було заявлено про незадовільну роботу, став лист генпрокурора до парламенту з вимогою не голосувати за президентський законопроект про злодіїв в законі.

«Під час зустрічі Зеленський згадав Рябошапці провальну роботу у справах Порошенка, а також, за моїми відомостями, представив докази продажу оточенням Генпрокурора ряду кримінальних справ», – поінформував Дубинський.

«Після чого Рябошапка занепав духом, і провів зустріч зі своїм найближчим оточенням, де повідомив про звільнення і попросив всіх зачистити хвости», – додав він.

Українці ж просять президента розслідувати обіцяні справи Свинарчуків та оточення екс-президента, яке збагатилось за час війни.

Вочевидь для Порошенка наступили не зовсім хороші часи, адже окрім тиску внутрішнього політичного, на нього тиснули і в Європі.

Адже як ми вже повідомляли, поїздка Петра Порошенка на Мюнхенську конференцію з безпеки супроводжувалася неприємним інцидентом. Німецькі організатори не допустили Порошенка в зал, де проходила українська панель за участю президента Зеленського. Свідками цього інциденту були німецькі депутати від Європарламенту, про це в своєму телегерам каналі ЛЕЩЕНКО ТУТ, повідомив екс-депутат Сергій Лещенко.

Порошенко вирішив не надавати цій ситуації широкого розголосу, тому що те, що трапилося суперечить його легенді участі в Мюнхенській конференції з безпеки. В інтерв’ю належним йому телеканалам Порошенко дуже старався показати себе впливовою фігурою, причетною до прийняття рішень у світовій політиці.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *