Виберіть корону і дізнаєтесь, що притягує до вас людей, а що відштовхує

Пропонуємо вам невеликий тест, пройшовши який, ви зможете побачити себе з точки зору оточуючих вас людей. Що в вас притягує, а що відштовхує, з яким рисами краще поборотися, а які розвивати – все це ви дізнаєтесь, вибравши корону, яка сподобалась найбільше.

Перша корона
Ви занадто егоїстичні. Ви зациклені на собі, своїх потребах, своїх бажаннях. Звісно, це відбувається не постійно, але дуже часто ви навіть не замислюєтеся про те, що навколо вас є інші люди зі своїми бажаннями. Вам варто задуматися і відмовитися від такого поверхового ставлення до людей. Інакше від вас просто все відвернуться.

 Друга корона
Ви типовий командир, жити не можете, щоб не вказати кому, що і як робити. Більш того, ви постійно намагаєтеся контролювати все і всіх навколо. Вам потрібно навчитися відпускати ситуацію, почати довіряти людям і не брати на себе відповідальність за все, що відбувається в житті. Крім того пора припинити мучитися минулими помилками, яких не виправити.

 Третя корона
Ви справжній лінивець, який готовий спихнути з себе відповідальність за своє неробство. То муза не відвідала, то справа того не варта – ви обов’язково знайдете причину виправдати свою лінь. Однак почавши працювати, ви дуже працелюбні, тому очікуєте своєрідного поштовху в спину. Пора навчитися самодисципліни, не можна все життя чекати, що хтось замотивує вас на ту чи іншу справу. Боятися праці – значить нічого не зробити.

 Четверта корона
В очах оточуючих ви злісні і мстиві, навіть жорстокі. Від вас намагаються триматися подалі, тому ви навряд чи досягнете більшого успіху, якщо не переглянете свою поведінку. Потрібно навчитися приймати людей, миритися з ними, і стримувати свій гнів. Негатив нікого не прикрашає і значно скорочує життя.

П’ята корона
Ви непогано знаєте себе, слухаєте інтуїцію і часто робите не  логічно, а слідуючи внутрішнім переконанням. Це буває корисним, але далеко не завжди. Ви дуже багато втрачаєте через підвищену тривожність і страх. Емоційність повинна бути в міру, тому намагайтеся тримати емоції під контролем і не дозволяйте їм управляти вами.

 Шоста корона
Ви вибрали для себе роль холодної і неприступної людини, часто відштовхуєте людей абсолютно навмисно. Люди не люблять вас за всезнайство. Однак є невелике коло людей, які знають вас з іншого боку, з якими вам комфортно. Вам слід зрозуміти, що вчитися потрібно все життя і знати все неможливо. Також варто хоча б інколи слухати думки інших людей і намагатися прийняти їх.

Всі ми любимо, щоб нас хвалили, проте для саморозвитку корисніша критика, тому дізнавшись головні негативні риси характеру, потрібно обов’язково постаратися стати краще.

Джерело: zyttia.org/rizne

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *