На зустрічах з виборцями в регіонах люди перелічують ТБ – канали , з яких черпають інформацію, ( деякі з них мало чим відрізняється від російського пропагандистського зомбоящика), й запитують: а чому ви не приходите в ці відверто антиукраїнські студії і не роз’яснює позиції? Там стільки неправди і бруду про вашу команду, про Україну. Пояснюю , що для мене важлива інформаційна гігієна і не збираюся підігрувати гібридним пропагандистським технологіям. Вже багато років я не хожу на певні телеканали і відмовляю їм в інтерв‘ю.

Вчора , вперше , після багатомісячних запрошень , я завітала на телеканал «наш». Ведучий в студії годину згадував виключно Порошенка,який вже давно не при владі. Але то таке, ми звикли до брудної інформаційної кампанії проти нашої команди, й готові до гострих дискусій . На запитання на кшталт : а які помилки на Майдані можна було не допускати, щоб уникнути революції, чемно закликала ведучого не принижувати пам‘ять загиблих Героїв в роковини розстрілів. Й не перетворювати студію на рашутудей. А потім в студію включився « журналіст» , вірніше, пропагандист Ш-й. Звичайно , я попрощалася з глядачами, які змушені дивитися це , і пішла . Не збираюся брати участь в гібридних війнах проти України. Але вцілому ситуація в інформаційному просторі виглядає катастрофічно. 18 лютого….6 років з дня розстрілу Небесної Сотні. На Донбасі вбuтo юного українця .Молоді люди, « журналісти» і « ведучі» перекресливши пам‘ять загuблuх, за участі кремлівських пропагандистів, продовжують зомбувати суспільство .

Шановні українці, не дивуйтеся, коли наступною владою будуть ті, хто сьогодні пропонує їхати в Москву покладати квіти до мавзолея. В цьому буде величезна відповідальність нинішніх українських? медіа . Тому аналізуйте, думайте.

А я визнаю , що рішення відвідати студію телеканалу «наш» і спробувати там донести позицію- було помилкою. Там не потрібні позиції. Там важливі антиукраїнські провокації. До списку каналів, яким я в рамках інформаційної гігієни, не зможу давати жодних коментарів, додається « наш».

Дійсно, є велика дилема: як в умовах інформаційної блокади і спланованої брудної кампанії проти нашої команди доносити правду? Активніше ходити у студії чи зберігати інформаційну гігієну? Не даю коментарі рашатудей і їх філіям в Україні. Я за гігієну .

За матеріалами сторінки в Фейсбук Ірини Геращенко