Вбивць відпускати не можна! Сенцов виступив з різкою заявою про обмін. Не стримує емоцій

Колишній бранець Кремля Олег Сенцов наголосив, що сьогодні лише частина українців можуть повернутися додому. Мовляв, навіть у тюрмах бойовиків і надалі залишаться українці, а кримські татари та інші політв’язні залишаться у російських в’язницях.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Справа не тільки у тому, що у нас не залишиться “фонду для обміну”, і українському уряду доведеться іти на поступки, щоб звільнити заручників. Питання у тому, що цей крок залишає нас без головного – справедливості”, – написав він.

Він додав, що саме за цю справедливість українці стояли на Майдані і саме за неї українці досі боряться проти окупантів.

“Хтось поклав свої голови, хтось сидить в окопі, хтось – у в’язниці. Я дуже радий за цих хлопців та їх родини, які сьогодні мають зустрітися. Країна повинна повертати своїх героїв, але не ціною паплюження цінностей, за які ці герої билися”, – наголосив Сенцов.

Колишній бранець зазначив, що звільнені з полону хлопці точно не подякують за те, що справа про розстріли на Майдані досі не завершилися бодай викороками, а майже за 6 років Україна почала повертатися у ту точку, з якої починала.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *