В. Путін привітав весь український народ з Днем Перемоги:”Доброго здоров’я, бадьорості духу і довголіття, а всім громадянам України миру і благополуччя”

Президент РФ Володимир Путін привітав українських ветеранів Великої Вітчизняної війни і весь народ України з Днем Перемоги.
“Наш обов’язок – відстоювати правду про доленосні події спільної історії, протидіяти будь-яким спробам розпалювання міжнаціональної ворожнечі і відродження фашистської ідеології” – заявив Путін.
Також російський президент переконаний, що “народи Росії та України повинні свято берегти і пам’ятати заповідані нашими батьками і дідами традиції братської дружби і взаємовиручки, які допомогли нам разом прийти до славної Перемоги”.
Путін побажав українським ветеранам Великої Вітчизняної війни “доброго здоров’я, бадьорості духу і довголіття, а всім громадянам України миру і благополуччя”.

Відзначається, що Володимир Путін також направив вітальні послання лідерам і громадянам Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, а також сепаратистам Абхазії і Південної Осетії.
Також президент РФ привітав з Днем Перемоги народ Грузії.
Своєю чергою, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Путін не направив обраному президенту України Володимиру Зеленському привітання з Днем Перемоги, тому що той поки офіційно не вступив на посаду. Про це повідомляє ТАСС.
“Обраний президент України поки не вступив на свою посаду, главою держави є Порошенко”, – сказав Пєсков. – Ви знаєте, що і раніше, в попередні роки, Путін Порошенка не вітав”.
Як підкреслив прес-секретар, президент РФ “завжди говорив, що відносини між керівництвом країн жодним чином не повинні проектуватися на давні родинні, братські відносини народів двох країн”. “Саме тому президент вітає народ України, ветеранів України напередодні великого свята Перемоги”, – додав Пєсков.

При цьому він не став пояснювати, чому Путін не вітає чинного главу української держави Петра Порошенка.
Нагадаємо, 9 травня в Києві заявлено чотири масових заходи. Найбільш масовий хід планує український аналог російської акції “Безсмертний полк”, де заявлено 5 тисяч учасників.
Раніше в Нацполіції заявили, що участь у масових заходах 8 – 9 травня планують взяти майже 220 тисяч осіб у всіх регіонах України

За матеріалами інтернет-видання КОРРЕСПОНДЕНТ

Джерело: marik.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *