В очі Генсеку! Путін вибухнув “умовою” – цинічна відповідь. Світ почує, відомо все!

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним. Генсек ООН під час цієї розмови зробив два головних послання, які хотів донести до Путіна. За словами Антоніу Гутерреша, ООН вважає, що відбулося вторгнення на територію України. Також він заявив Путіну, що потрібно вирішити питання про евакуацію людей з “Азовсталі”, наголосивши на готовності за 2-3 дні провести оцінку ситуації з Росією та Україною.

В ООН повідомляють, що під час зустрічі з генсеком Гутеррешем путін погодився на участь ООН та Червоного Хреста в евакуації мирних жителів із “Азовсталі” у Маріуполі.

Російський президент під час зустрічі цинічно заявив, що Росія “розпочала спеціальну операцію відповідно до статуту ООН”.

Путін також запевняв генсека ООН, що Росія розраховує досягти домовленостей із Україною “на дипломатичному треку”. За його словами, на переговорах у Стамбулі вдалося досягти прориву, однак подальші кроки в цьому напрямку були зірвані через “провокацію в Бучі”, до якої, нібито, російська армія не має жодного стосунку.

За його словами, в Маріуполі не ведуться бойові дії, а російська сторона перебуває в контакті з тими військовими, які сидять у підземеллях “Азовсталі”. Від українських військових російський президент вимагав відпустити мирних мешканців, якщо вони ховаються разом із ними.

Путін похвалився, що із розбомбленого росіянами Маріуполя, за “сприяння” РФ було вивезено 140 тисяч людей, які “можуть їхати куди завгодно”.

Президент рф зробив заяву про те, що Москва, мовляв, не готова говорити про гарантії безпеки в ситуації, якщо Україна та Росія попередньо не досягнуть письмових домовленостей щодо статусу Криму і Донбасу. За його словами, делегаціям нібито слід розробити проект угоди, в якому повинні бути регламентовані питання статусу окупованих територій.

Під час зустрічі з генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттерішем, він сказав про те, що Київ поставив Москві умову щодо Криму та Донбасу. Статус територій, згідно з позицією української держави, повинен обговорюватися на рівні президента України Зеленського і глави Кремля Путіна.

Однак, як вважає російська сторона, до обговорення цих питань на вищому політичному рівні, їх слід попередньо оформити в рамках проекту угоди.

Також він додав, що Росія, мовляв, не зможе підписатися під гарантіями безпеки для України, не вирішивши питання зі статусом Криму і Донбасу.

“У цьому випадку підписуватися під гарантії безпеки, не вирішивши питання територіального характеру щодо Криму, Севастополя і “республік” Донбасу, ми просто не можемо”, – підкреслив Володимир Путін.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський раніше заявив, що на перемовинах щодо завершення війни Росії проти України потрібно спочатку досягти домовленостей про припинення війни і гарантії безпеки. Наступний крок – обговорення питання окупованих Криму та Донбасу. За його словами, необхідно зупинити гарячу фазу війни, і тільки потім переходити на наступну стадію діалогу.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк казав, що Україна не має наміру відступати від принципу відстоювання територіальної цілісності і суверенітету держави. Як сказав чиновник, питання окупованих Криму і Донбасу можуть вирішуватися тільки на вищому політичному рівні – перемовинах Зеленського та Путіна.

Спікер Банкової Олексій Арестович зазначив, що Україна не готова до військової операції зі звільнення окупованих Донбасу і Криму. За його словами, це нездійсненне завдання, оскільки такі дії могли б призвести до великих втрат у лавах української армії.

Перед розмовою з Путіним генсек ООН Антоніу Гутерреш зустрівся з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим та закликав РФ якнайшвидше припинити війну в Україні.

Гутерреш наголосив – всі ознаки свідчать про те, що розв’язана Росією війна в Україні є саме війною, а не вигаданою “спецоперацією”.

Про це пише Еuronews.

“Ми вкрай зацікавлені в тому, щоб знайти шляхи для ефективного діалогу, якнайшвидше створити умови для припинення вогню, створити умови для мирного вирішення”, – розповів генсек ООН.

Він наголосив, що слід зробити все, щоб “мінімізувати страждання людей”.

Гутерреш також заявив, що міжнародна спільнота не погоджується з тим, як називає своє вторгнення до України Росія.

“На думку Російської Федерації, те, що відбувається, є спеціальною військовою операцією із заявленими цілями. На думку ООН, відповідно до резолюцій, ухвалених Генеральною Асамблеєю, вторгнення Росії до України є порушенням її територіальної цілісності та порушенням статуту ООН”, – заявив генсек ООН.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *