В інвалідному візку, і руки тремтять: Галкін показав відео з Пугачовою. Люди приголомшені

Алла Пугачова вирішила підійти творчо до спільного виступу з Валерієм Леонтьєвим, якому, як і Примадонні – 70 років. У фіналі виступу вийшло щось дуже несподіване.

Йдеться про архівне відео, яким поділився Максим Галкін, і на якому Алла Пугачова співала в дуеті з Валерієм Леонтьєвим. Для номера артисти на час пересіли в інвалідні візки, і на сцену їх вивезли.

В кінці номера, коли пісню закінчили співати, зірки встали з інвалідних колясок, показавши, що насправді вони здорові. Відзначимо, що тоді Аллу Пугачову віз Максим Галкін, а Валерія Леонтьєва – Микола Басков.

Ось що написали користувачі Мережі в коментарях під відео: “А я вже злякалася, що трапилося щось”, “Не лякайте нас так”, “Спасибі за творчество !!! Здоров’я всім нам! Здоров’я нашим улюбленим !!! Ми щасливі, що Ви у нас є !!! »,« Будьте здорові, живіть довго і радійте нас! »,« Швидше за всіх живих! »,« Здоров’я, щастя та здійснення всіх бажань ».

Нагадаємо, після недавнього інциденту з Пугачовою, яка через хворобу скасувала важливий захід, в російському шоу-бізнесі і в соцмережах почали говорити, що Примадонна серйозно хвора, а деякі і зовсім припустили, що артистка “підчепила коронавірус”.

“Мені реально погано, прихворіла. Але це не коронавірус”, – відповіла артистка. “Дозволяйте весну. Даруйте радість людям. Світити завжди, світити скрізь – ось гасло моє і сонця”, – поділилася співачка.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *