Упирі підняли голову! Заборонена КПУ пішла на несподіване: українці шаленіють, їх мають “знести”

Заборонена в Україні КПУ осоромилася проведенням у Києві конференції, присвяченій 140-річчю від дня народження радянського диктатора Йосипа Сталіна.

Фотозвіт з пропагандистського заходу опублікували на сайті забороненої КПУ. Також там з’явився перелік доповідей, які прославляють Сталіна, котрий влаштував загибель мільйонів людей.

Зазначається, що конференція, яка відбулася 21 грудня, мала назву ” Сталін і революційне перетворення світу”. На ній виступив скандально відомий голова КПУ Петро Симоненко, доктор історичних наук, дійсний член-кореспондент НАН України Валерій Солдатенко, кандидат історичних наук Анатолій Арсеєнко та інші діячі.

Наприкінці заходу Симоненко вручив деяким доповідачам медаль до 140-річчя диктатора Сталіна, а перший секретар ЦК ЛКСМУ Михайло Кононович – “комсомольський квиток” нібито представнику київської молоді.

Новина про організацію проросійського шабашу розлютила патріотичну громадськість України. Так, на неї гнівно відреагував на своєму Telegram-каналі офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штіріліц).

“Упирі підняли голови. Заборонена в Україні секта Комуністична партія України провела в Києві збір до дня народження Йосипа Сталіна. Симоненко вручив “активістам” “пам’ятну медаль до 140-річчя вбивці й ката Сталіна”, – написав захисник України.

Зазначимо, що згідно із законами, ухваленими Верховною Радою України, заборонено радянську символіку, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб і визнаються борцями за незалежність України УПА та інші організації.

Ці закони було ухвалено народними депутатами на ранковому засіданні Верховної Ради 9 квітня 2015 р. більшістю голосів, 5 травня їх підписав екс-президент України Петро Порошенко, а 21 травня закон набув чинності.

Добавимо, що позов проти КПУ міністерство юстиції подало влітку 2014 року. У грудні 2015-го Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи про заборону діяльності партії, задовольнивши позов у повному обсязі.

Тоді ж Київський апеляційний адміністративний суд відмовився задовольнити позов Комуністичної партії України до Міністерства юстиції України, яким КПУ вимагала визнати протиправною діяльність Мін’юсту, який відмовився надати перелік порушень закону про декомунізацію з боку Компартії, визнати недійсним наказ Мін’юсту, який затвердив правовий висновок комісії про невідповідність назви та символіки Компартії в рамках закону про декомунізацію і визнати бездіяльність Мін’юсту, яка полягає у відсутності обов’язкових перевірок на виконання закону про декомунізацію на предмет відповідності до Конституції України та Європейської конвенції з прав людини.

Проте КПУ подала скарги на ці рішення.

Нині партія не провадить активної діяльності, однак її голова Петро Симоненко намагався зареєструватися кандидатом в президенти навесні 2019-го. Центральна виборча комісія тоді відмовила йому.

У червні КПУ подала документи для участі у дочасних виборах до Верховної Ради, проте знову отримала відмову від ЦВК.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *