Україну в ЄС? На всю 3алу – rучна 3аяв@: у Ш0льца наважuлuсь. Зеленський д0бuвsя!

Майбутнє України у Європейському Союзі розшириться до міста Луганська, яке зараз тимчасово окуповане Росією. 

Про це сказала міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок під час свого візиту в Києві.

“Майбутнє України – у Європейському Союзі, у нашій спільноті свободи, і незабаром вона розшириться від Лісабона до Луганська. З кожним селом, з кожним метром, який звільняє Україна, з кожним метром, де вона рятує своїх людей, вона також розширює свій шлях у ЄС”, – акцентувала на це Бербок.

Також Бербок зазначила важливість кожного кроку, який робить Україна в напрямку своєї свободи та незалежності. Її слова підтверджують, що Європейський Союз не залишає своїх партнерів наодинці з проблемами та визнає значущість України на європейській арені.

Після заяви президента Зеленського про бажання України приєднатися до ЄС, співпраця між Україною та Євросоюзом лише зміцніла. Вже виконано дві з семи ключових рекомендацій для членства в ЄС, що свідчить про величезні зусилля української влади в напрямку євроінтеграції.

Приєднання України до ЄС буде знаковою подією не лише для країни, але й для всього європейського співтовариства, яке відчуває важливість збереження миру, стабільності та розвитку в регіоні.

Нагадуємо, 28 лютого 2022 року президент Володимир Зеленський підписав заяву на вступ країни до Європейського Союзу. Цей крок став важливим етапом на шляху України до європейської інтеграції.

У відповідь на це, ЄС надав Україні статус кандидата на членство, підтвердивши свою відкритість до розширення спільноти. Однак з цим статусом наша країна отримала також вимоги: впровадити ряд реформ, які є ключовими для наближення до європейських стандартів. Як було відзначено в червні 2023 року, Україна успішно впровадила дві із семи таких реформ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *