Удар по РФ! Флот заблокований – термінове звернення Резнікова: ситуація на фронтах. Без паніки!

152 години опору.

Важливий компонент нашої оборони – гуманітарна допомога від партнерів і союзників. Пише міністр оборони Олексій Рєзніков. Вони створюють нам запас міцності, дозволяють перекривати критичні потреби.

За ці дні я сказав слово «дякую» тисячі разів. Усім друзям України – від західного узбережжя США до Далекого Сходу.

Особливі слова вдячності нашим сусідам, в першу чергу – Польщі, словацьким колегам, Литві, Латвії, Естонії та багатьом іншим країнам! Туреччині, яка робить багато в гуманітарному плані. Крім цього, як я вже відзначав, раніше придбані байрактари усі в строю, полагоджені навіть ті, що раніше були у ремонті або на тестуванні.

Буквально щогодини ми отримуємо відомості про готовність тієї чи іншої країни надати допомогу паливом, засобами бронезахисту, матеріалами, медикаментами, іншими гуманітарними вантажами.

Європа приймає наших біженців, найбільш вразливих. Щоб усі інші могли зосередитись на обороні.

Зростання підтримки відбувається завдяки героїзму наших захисників і захисниць, спокою та стійкості усього нашого народу.

Дякую кожному з вас.

Ми боремось і перемагаємо. А наші партнери ще більше додають нам стимулу до цього. Туреччина не дозволила чотирьом кораблям Російської Федерації пройти через протоки Босфор і Дарданелли. Країні-агресору, яка спрямувала свої окупаційні війська в Україну, вказали на порушення міжнародного права.

Так, росіяни змушені були відкликати свою заявку. Це підтвердив глава турецького Міністерства закордонних справ Мевлют Чавушоглу в ефірі телеканалу Haber Türk.

За його словами, у заявці росіяни зазначали, що їхні кораблі перетнуть протоки 27-28 лютого, три із них ті, що нібито не приписані до баз у Чорному морі”. Проте турецька сторона попросила навіть не відправляти ці судна, оскільки не збирається їх пропускати.

“Ми звернулися до РФ з вимогою відкликати свій запит на пропуск через протоки кораблів, які не відносяться до Чорноморського флоту, вони погодилися”, – пояснив Чавушоглу.

Він зазначив, що Анкара нині докладає максимальних зусиль для припинення Росією вогню. Таку принципову позицію вона займає як країна-член НАТО, й готова виконати роль посередника для припинення війни. Разом із тим наголосив, що в РФ не мають ображатися через це на Туреччину.

“Незважаючи на розбіжності в поглядах, ми – та держава, яка розвинула співпрацю з обома країнами. Коли йде війна, нам не варто ставати на чиюсь сторону. Навпаки, ми та країна, яка може налагодити діалог із обох сторін, щоб закінчити війну”, – висловив переконання Чавушоглу.

Водночас підкреслив, що атаки російських військ на українські міста є порушенням міжнародного права.

Пропагандистське російське агентство ТАСС пише, що рішення Туреччини не пропускати військові кораблі РФ через Босфор і Дарданелли привітав уряд Німеччини.

Туреччина офіційно заявила, що не буде пропускати через протоки військові кораблі. Про своє рішення Анкара попередила всі прибережні й неприбережні держави.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *