“У Полтаві замінили стяги”: “Київ має знати, що Полтава ніколи не підтримає здачу власних земель та національних інтересів”

Ініціатор встановлення щогл екснардеп Юрій Бублик запросив взяти участь у заміні стягів ветеранів російсько-української війни

12 жовтня, у Полтаві на в’їздах до міста та біля залізничних вокзалів з’явилися українські прапори з написами “Ні капітуляції”. Про це на facebook-сторінці повідомив очільник фракції ВО “Свобода” в Полтавській міськраді Юліан Матвійчук, пише Depo.Полтава.

“Спочатку багатолюдні акції протесту в Полтаві, потім міська рада голосує проти впровадження особливого статусу за “Формулою Штайнмаєра”, а сьогодні ми заміняємо прапори на всіх в’їздах в Полтаву та на обох вокзалах з актуальним гаслом “Ні капітуляції”. Київ має знати, що Полтава ніколи не підтримає здачу власних земель та національних інтересів терористам”, – прокоментував Матвійчук.

Ініціатор встановлення щогл з українськими стягами на всіх в’їздах в Полтаву екснардеп Юрій Бублик запросив ветеранів війни взяти участь у заміні стягів на нові. Під час встановлення виник інцидент з поліцією. Як зазначив Юліан Матвійчук, спочатку копи заявили, що написи на державному прапорі можна кваліфікувати як псування, а потім висловили претензії до водія автовишки, що не можна заїжджати на бруківку в парк.

За матеріалами

Джерело: surepris.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *