“У коmі. Ст@н дуже важкuй”: Відома телезірка, член королівської родини розбuл@ся в mоторошній аварії

54-річна принцеса Ермін де Клермон-Тоннер, дочка французького герцога Шарля-Анрі Клермон-Тоннера, потрапила в серйозну ДТП.

Як пише видання Express, 54-річна принцеса розбилася в аварії за участю мотоцикла. Подробиці інциденту поки не повідомляються.

Жінку помістили в штучну кому. Стан її вкрай важкий.

Ермін, сім’я якої володіє трьома замками, була одружена з бізнесменом Аластером Кадеффордом, з яким розлучилася в 2009 році після десяти років шлюбу. У неї є 17-річна дочка Аллегра і 14-річний син Калікст.

Де Клермон-Тоннер була не тільки світською левицею. У віці 22 років вона працювала стилістом французького будинку Dior. Пізніше заснувала власне івент-агентство.

Ермін також брала участь у безлічі французьких телешоу, в жіночих гонках на вантажних автомобілях. Принцеса є автором семи книг, знялася в декількох фільмах. У 2003 році входила до складу журі конкурсу краси «Міс Франція».

Це вже другий за останній місяць нещасний випадок з членом європейської аристократичної сім’ї, що потрапили в аварію на мотоциклі. Раніше, в Баварії загинув 55-річний принц Отто фон Гессен, розбившись на смерть на мотоциклі по шляху до Швейцарії.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *