“Тягнув за руки.” Цибульська розповіла про напад у торговому центрі. Намагались викрасти

Українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська потрапила в неприємну ситуацію під час відпочинку в Туреччині. В одному з місцевих магазинів її спробували вкрасти, щоб зробити наложницею в гаремі.

Співачка Ольга Цибульська ледь не стала наложницею гарему. Під час відпочинку в Туреччині її спробували вкрасти. Журналістам Ольга розповіла, як потрапила в неприємну ситуацію під час відпочинку. До Туреччини вона прилітала не одна, а з чоловіком, ім’я якого приховує від громадськості. В один із днів, поки її чоловік спав у номері, співачка вирішила відправитися на шопінг по місцевих магазинах.

У третій торговій точці Цибульська помітила, що за нею стежить чоловік. Перейшовши в четвертий магазин, Ольга з жахом зрозуміла, що він пішов за нею і спробував її викрасти. Іноземець за руки витягав Ольгу з магазину – вона почала кричати.

Заклики про допомогу почув господар магазину і прогнав зловмисника. Ольга не на жарт злякалася. Пізніше співачка з’ясувала, той чоловік хотів вкрасти її і зробити наложницею в гаремі. На щастя, все закінчилося благополучно і зірка повернулася в готель до чоловіка.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *