“Ціною власних життів”! Резніков звернувся – термінове рішення: закрити небо!

Захід все ще не погоджується закрити небо над Україною і врятувати цим рішенням сотні та тисячі українських життів.

Триває одинадцятий день війни. Україна продовжує стояти на захисті свободи всього світу, написав міністр оборони України Олексій Резніков у фейсбуці. Він дорікнув Заходу, що той зволікає із рішенням закрити небо над Україною.

Українські діти і жінки рятують ваших дітей і жінок ціною власного життя, поки ви вагаєтеся закривати небо. Наші чоловіки рятують ваших ціною свого життя. Поки ви боїтеся закривати небо,
– Резніков.

Міністр наголосив, що українці давно перестали боятися штучно створеного образу “вєлікой росії”. І саме час перестати боятися всьому світу.

Країни НАТО поки не погоджують закрити небо над Україною, бо не хочуть прямо втручатися у війну з Росією. Побоюються, що через це може початися ядерна війна. Проте все більше країн та просто людей розуміє, що це рішення є необхідним, адже Україна стоїть на захисті всієї Європи.

Так, парламент Литви закликав закрити небо над Україною. Схожі настрої з’являються у США – 74% американців за закриття неба, до такого рішення закликав Курт Волкер, колишній посол США при НАТО.

10 днів 4 години 20 хвилин – 244. Україна бореться за увесь світ

Ми продовжуємо давати відсіч ворогу. Російськи окупанти не змогли знищити нас, вони не змогли зламати нас. І не зможуть!

Ситуація на позиціях контрольована, а тим часом ворог продовжує нести суттєві втрати. Знищено понад 90 літаків та гелікоптерів. Їх збивають ППО, морська піхота, наші кіборги по всій країні. Кількох ворожих пілотів взяли в полон – це важливі свідки на майбутньому військовому трибуналі. Поки хтось боїться закривати небо на Україною – наша армія робить свою справу та знищує ворога.

Найбільш боєздатні частини ворога отримали по зубах: у Києві та Харкові ворог був зупинений. В Миколаєві відкинутий. Одеса – наш стратегічний резерв. Поповнення сил противника буде все більше ускладнюватись, якість поповнення буде ще гіршою, – зазначив Резніков.

Кремль остаточно відкинув спроби приховувати свої наміри – вони прийшли нищіти нашу країну, нищіти наш народ. В них нічого не вийде.

Ворог чинить опір, але ми робимо все можливе, щоб забезпечити гуманітарні коридори, вивести наших людей з під обстрілів, забезпечити підвіз гуманітарної допомоги. МИ нікого не кинемо і дуже скоро повернемось.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *