“Це знущання!”: Наречена Павліка заборонила співаку запрошувати на весілля молодшого сина

Молода наречена 54-річного артиста Віктора Павліка розкрила деталі їхнього майбутнього весілля. Наречена видала дату весільної церемонії, місце проведення заходу і кого з рідні Павлика точно не будуть запрошувати.

25-річна дівчина українського співака Віктора Павліка розповіла деталі їхнього майбутнього весілля. Катерина Реп’яхова стала госте. програми “Зірковий шлях”, де видала, що церемонія одруження пройде не в Києві, а в рідному для неї Дніпрі. Реп’яхова і Павлік стануть чоловіком і дружиною 10 червня.

Зараз пара вже запросила 80 гостей. Катерина зізнається, що з її боку запрошених буде куди більше. Примітно, що на зірковому весіллі не буде знаменитостей.

Пара вирішила не витрачатися на запрошених артистів, натомість свій годинний концерт дасть наречений Віктор Павлік.

Крім того, на питання журналістів, чи буде пара запрошувати дітей Павліка від попередніх шлюбів, Реп’яхова відповіла, що покличуть тільки двох старших – 35-річного Олександра, 33-річну Христину, а ось молодшого 20-річного Павла запрошувати не будуть.

“Мені здається, це знущання. Я б не пішла на весілля до свого батька з новою дружиною”, – розповідає Катерина журналістам.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *