Це саботаж! Рябошапка виступив із терміновою заявою. Дуже злий

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка 27 листопада уточнив для «Судово-юридичної газети» свою заяву в одному з недавніх інтерв’ю про те, що Верховний Суд і Вища рада правосуддя займаються саботажем нової судової реформи і можуть понести за це відповідальність у кримінальному порядку.

«Ці дві інституції не докладають достатніх зусиль для того, щоб активно почати судову реформу. Якщо саботаж з боку Верховного Суду і Вищої ради правосуддя буде мати ознаки злочину, то у нас не буде вибору, окрім як реагувати на такі їх дії в рамках кримінального процесуального законодавства. Я говорю не тільки про реакції з боку Генеральної прокуратури, а в цілому про реакцію органів кримінальної юстиції », – заявив в коментарі« Судово-юридичної газети »Руслан Рябошапка.

Також, Справи Майдану потребують проведення низки слідчих експериментів. Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка виступив з відповідною заявою в Києві.

Організують заходи, які допоможуть дізнатись більше щодо застосування насильства на Майдані п’ять років тому. Публічно розкривати деталі, на думку прокурора, зараз не варто.

Наразі ми вирішуємо питання, — зазначив Рябошапка.

Він додав, що такі дії потрібно було провести у 2014 році. За словами Рябошапки, більшість проваджень у справах Майдану ще не завершені.

Нічого особливо складного в цьому немає, — вважає чиновник.

На його думку, слідчі експерименти допоможуть правоохоронцям встановити тих, хто скоїв злочини.

Раніше Роман Труба, глава Державного бюро розслідувань (ДБР), розповів про плани відомства. Він повідомив, що ДБР отримає 50−60 справ щодо розстрілу людей на Майдані у 2014 році. Національне антикорупційне бюро (НАБУ) отримає левову частку кримінальних проваджень.

Зазначимо, більше половини прокурорів Генеральної прокуратури України пройшли переатестацію. Про це під час засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності повідомив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

“Пройшло тестування (на знання законодавства — ред) 795 прокурорів, це приблизно 60% від загальної кількості прокурорів, які працюють у Генеральній прокуратурі”, — сказав Рябошапка.

За його словами, на наступному тижні відбудуться співбесіди з перевіркою на доброчесність.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *