Це просто шок! Пішов з життя відомий співак і актор. Усе через kор0н@вірус. Було 34 роки…

Колишній учасник групи DreamStreet і актор Кріс Трусдейл помер від ускладнень, викликаних коронавірусом. Йому було 34 роки. Смерть артиста підтвердили його друг і колега Джесі Маккартні і менеджер. Це просто шок для шанувальників і рідних Кріса.

Колишній учасник групи DreamStreet Кріс Трусдейл помер 2 червня від ускладнень, викликаних Covid-19. Вперше про трагедію повідомив таблоїд TMZ з посиланням на членів сім’ї. Виконавець проходив лікування в одній з лікарень Бербанка (штат Каліфорнія). Трусдейлу було 34 роки.

Смерть артиста також підтвердив його друг, екс-вокаліст DreamStreet Джессі Маккартні. «Мені боляче говорити про це. Мій старий друг з перших днів моєї музичної кар’єри помер через ускладнення, викликаних коронавірусом», – повідомив він в своєму Instagram.

«Кріс був вибуховою, чарівною особистістю з безмежною кількістю талантів, – продовжив Маккартні. – Хоча ми були групою всього три роки, в цьому віці здавалося, що це на все життя. Ми побудували справжнє братство. У наступні роки ми віддалилися один від одного, оскільки наше життя розвивалося по-різному, але я часто розмірковував про минуле, про те, як все це було захоплююче. Мої найглибші співчуття його матері, яку я знаю особисто. RIP Кріс. Я ніколи не забуду твою посмішку».

Згідно з офіційною заявою менеджера, Трусдейл помер 2 червня від «нерозкритої хвороби». Всім небайдужим представник артиста запропонував зробити пожертвування до фонду допомоги тваринам. Сам Трусдейл активно займався благодійністю. У 2017 році він брав участь в акції «Broadway to The Rescue», частина з виручених коштів якої пішла на посібники для бездомних.

«Він уособлював світло для багатьох людей – родини, друзів і шанувальників по всьому світу. Його сім’я просить вас поважати їхнє приватне життя в цей час, повний скорботи », – написав менеджер Трусдейла.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *