“Це просто пекло”: Єрмак “злив” правду, що відбувається в ОФісі президента. Зеленський не заспокоїться!

Глава Офісу президента Андрій Єрмак звернувся до українців.

Сьогодні завдання номер один для всього Офісу Президента України забезпечення максимальної протидії поширення коронавірусу та умов для лікування тих хто, на жаль, вже захворів, і тих, хто ще захворіє.

Тому ми активно діємо разом з Кабміном, Верховною Радою, обласними та місцевими адміністраціями, міськими головами, закордонними партнерами та вітчизняним бізнесом. Президент Володимир Зеленський щодня приймає участь в відеоконференції координаційної ради з протидії поширення коронавірусу COVID-19. В ці дні Президент працює практично цілодобово і без вихідних. І вкотре демонструє, що для нього цінність людського життя є найвищим пріоритетом.

⏺ Найперше – працюємо над забезпеченням громадян та лікарень засобами захисту. За останні три тижні організовано поставки понад десятка мільйонів додаткових захисних масок, десятки апаратів штучної вентиляції легенів, тисячі інших приладів, важливих для лікування ускладнень від цього вірусу. І робота триває. В усіх регіонах організовується великий та середній бізнес, який відгукнувся на заклик Президента Зеленського допомогти власній країні.
⏺ Усвідомлюємо і вирішуємо транспортні проблеми. Президент звернувся до керівників держадміністрації та очільників міст максимально забезпечити людей пасажирським транспортом. Якщо люди не можуть залишитися вдома через поважні причини, влада зобов’язана допомогти їм дістатится до роботи, за продуктами чи до лікарні. Серйозна увага – до транспортування на робочі місця лікарів та працівників об’єктів критичної інфраструктури.
⏺ Дбаємо про кожного українського громадянина закордоном. За останні 4 дні МЗС та дипломатичні представництва отримали вдвічі більше дзвінків, ніж за попередні два роки роботи. Спеціальними літаками, поїздами та автобусами повертаємо додому десятки тисяч наших громадян. Кожний з них проходить обов’язкову медичну перевірку та повинен забезпечити самоізоляцію на два тижні.
⏺ Ми розуміємо наскільки важливо підтримати найбільш незахищених людей. Пакет економічних стимулів та рішення про додаткові пенсійні виплати, ухвалені Верховною Радою та Кабміном, це лише перший крок. Потрібно постійно аналізувати ситуацію та щодня допомагати вітчизняній економіці, конкретним людям, які вже страждають через пандемію. Ми дуже вдячні вітчизняним бізнесменам, які не просто допомагають забезпечити лікарні усім необхідним, а й підтримують найманих працівників навіть в умовах різкого падіння доходів.

Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Але цей дискомфорт допомагає зберегти життя і здоров‘я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирі щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян, в особливій зоні ризику літні люди. Задумайтесь на хвилинку про те, що серед них можуть бути наші з вами батьки.

Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а відтак – здоров’я багатьох людей.
Зрозумійте: жорсткі заходи в усіх країнах потрібні для зменшення пікових навантажень на систему охорону здоров’я. Не змушуйте лікарів падати на робочих місцях від втоми аби вирішувати, кого з кількох важких пацієнтів рятувати. Допоможіть своїй країні – залишайтесь вдома. Намагайтеся менше безпосередньо контактувати з іншими людьми. Якщо це неможливо – носіть маску, мийте руки, використовуйте дезінфектор.

Ще я хочу окремо відмітити самовіддану працю медиків, військових, прикордонників, дипломатів, послів, водіїв, пілотів, та всіх, хто допомагає країні. Звичайно, можна сказати, що вони просто виконують свою роботу. Але в такі часи – це справжній героїзм.

Ми обов’язково подолаємо це випробування разом та станемо набагато сильнішими!

Україні у коментарях захоплюють президентом.

“Це просто пекло, як Володимир Олександрович витримує таке”, “Тримайтеся, ми з вами”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *