Це політична акція! Зеленський жорстко звернувся до українців. “Полювання на відьом”

Глава України Володимир Зеленський заявив, що протести проти евакуації українців і іноземців з китайського Ухань мали політичну підтримку. Саме це не дозволило привезти евакуйованих для обсервації в Тернопільську область, де для них були підготовлені кращі умови.

Про це він заявив журналістам в п’ятницю в Києві.

“Ви знаєте, що були підготовлені чотири місця, одні з найкращих умов дійсно були на Тернопільщині. Ви знаєте, що там відбувалося … На жаль, назвати це людськими вчинками я не можу. Не хочу підбирати інші слова. На жаль, так буває “, – сказав він.

На думку Зеленського, ці події відбулися “не тільки через людей”.

“Я думаю, що прості люди не мають до цього відношення. На жаль, в деяких місцях була політична підтримка цієї псевдоакціі”, – вказав він.

Крім того, глава держави спрогнозував, що скоро “ми побачимо, як будуть збігатися люди на акціях проти земельної реформи і проти того, щоб ми бачили наших громадян в Україні”.

“Хочу привітати як президент всіх українців, які повернулися на батьківщину вчора з китайського міста Ухань. Ми всі, я впевнений, бажаємо їм міцного здоров’я і віримо, що в найближчі тижні вони будуть вдома поруч зі своїми рідними та близькими. Ми постійно говоримо, що Україна – це Європа. Вчора в окремих епізодах здавалося, що ми Європа епохи середньовіччя. Давайте не забувати, що ми все з вами люди, а не … Не хочу підбирати неправильне слово “, – зазначив президент.

Люди в мережах погоджуються зі словами президента і пишуть, що “Зараз час полювання на відьом”

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *