“Це було вбивство!”: У столиці прощаються з трагічно загиблим бізнесменом.”Рідні у розпачі”

У Києві прощаються з бізнесменом Сергієм Старицьким, якого знайшли вбитим в будинку колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари.

Про це повідомляє ТСН.

Так, на прощання з бізнесменом на Берковецьке кладовище прийшли кілька сотень людей. Люди вишикувалися в чергу і підходять до труни зі Старицьким, фото церемонії були опубліковані журналістами.

Також стало відомо, що причина його смерті поки не встановлена, в поліції допускають версію вбивства або самогубства. Результати експертизи будуть оголошені через кілька тижнів.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що експерти перевіряють, чи є сліди пороху на обличчі загиблого і якщо є, то мова може йти про самогубство. Також чиновник зазначив, що у господаря будинку Леоніда Кожари був дозвіл на зброю, яку знайшли на місці злочину і вказав, що у нього виявили велику дозу алкоголю в крові.

Нагадаємо, раніше в поліції припустили, що до вбивства Сергія Старицького, якого знайшли мертвим 21 лютого в будинку екс-міністра Леоніда Кожари, може бути причетний сам колишній чиновник.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *