“Це було вбивство!”: Рідні загиблого бізнесмена Старицького зробили відчайдушну заяву. “Ніколи б на зважився”

Загиблий в будинку екс-глави МЗС Леоніда Кожари підприємець Сергій Старицький був застрелений в голову з відстані не менше трьох метрів.

Про це в Facebook повідомив брат покійного Юрій Воловик, підкресливши, що про це свідчать результати патологоанатомічної експертизи.

Також він спростував всі чутки “про необережне поводження зі зброєю і самогубство”, що могло стати причиною смерті Старицького.

 

“Ми закінчили оформлення документів, вердикт патанатомії один – Сергій був застрелений в голову з відстані не менше трьох метрів. Всі чутки про його самогубство – брехня”, – написав брат загиблого.

“Сергій дуже любив життя і ніколи б не пішов на такий гріх! Не вірте всьому тому, що зараз будуть писати … До Бога пішов дуже чистий, чесний і добрий чоловік!” – написав Воловик.

Раніше, підприємець Володимир Костерін написав, що був другом загиблого і повідомив про інформацію “від експертів” про те, що в нього стріляли з відстані 3-5 метрів.

“Прошу ЗМІ не поширювати версію про самогубство. Так як це неправда. Інформація, яка надходить від експертів, іншого роду, стріляли з 3-5 метрів.

Знав Сергія десятки років, його цілеспрямованість, характер і активність завжди позитивно заряджали оточуючих. У нього було багато планів з розвитку бізнесу і нових проектів “, – зазначив він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *