“Це була моя мрія.” Наречена Розенка налякала екстремальною худобою. “Господи, ви така…”

29-річна українська телеведуча Олена-Крістіна Лебідь, кохана колишнього віце-прем’єра Павла Розенка, здивувала прихильників сильною худобою

Дівчина поділилася свіжим кадром у своєму мікроблозі в Instagram, похвалившись новими особливими мом-джинсами, які їй насилу вдалося знайти. Лебідь постала в темно-сірих згаданих штанях, заправленій в них білій сорочці, піджаку, краватці і кросівках чорного кольору. Ведуча позувала на автостоянці поруч з валізою на коліщатках з яскравим принтом. При цьому Олена-Крістіна смішно задерла ногу, поставивши її на чемодан.

Дівчина зізналася, що збулася її мрія: “Вони мені снились ночами (туду-ду-дум..) Ввижалися наяву (баууум…) Спалахували в мріях (вжжжжух!!) Але знайти я їх не могла. Мом-джинси з високою і стильно-виразною талією. Щоб сиділи як агонь, щоб зручно, щоб з акцентом на поясі (два гудзики, мммм.. ), коротше, знайшла!!”

Звичайно, фоловери пораділи за знамениту українку, але разом з тим багато хто виказав стурбованість її сильною худобою. Деякі навіть згодилися нагодувати Олену-Крістіну.

Сама ведуча відповіла в коментарях, що “не худа”, а просто в неї така тонка талія.

“О, ви така худа!!!! Хочеться вас нагодувати ” – “дякую, вже пообідала )) але я не худа)) у мене просто тонка талія, а пост – про джинсулі, якщо що ☺️ Мені йдуть?”

“Скільки важиш” – “а вам для супу або для холодцю?”

“Вони мені снилися ночами…” думала острова якісь…на відпочинок рване (валіза поруч, все як годиться) “

“Крістіна більше їжте, ви така худенька “

“Мініатюрна красуня”

“Я вже насмажив картоплі для тебе)”

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *