Тривожний скандал! Під вечір спливла шокуюча правда, страшно уявити, що він задумав: люди “прозріли”

Поспілкувалися з перевіреним джерелом, яке неодноразово зливало нам достовірну інформацію по Петру Порошенку, його планам і стратегіям, темники на його телеканали і його Ломи.

Те, що Ви дізнаєтеся далі – справді шокує. Про це пише телеграм канал “Клименко-тайм”. Надалі подаємо в оригіналі.

Джерело повідомляє, що на місцевих виборах політсила Порошенка готується жорстко качати ситуацію на Заході країни, по суті аж до розпалювання там сепаратистських настроїв, – пише канал.

Буде робитися все, щоб максимально загострити несприйняття президента і його політсили. Всі проблеми будуть максимально загострюватися і проговорюватися через призму “а в нашому регіоні буде ще гірше, тому що Зеленський не любить Західну Україну”.

По суті планується повторення історії з уханьским літаком, коли запускався меседж “Зеленський везе їх нам, бо ненавидить нас за низький результат на виборах”.

Журналісти пишуть, що вони схильні вважати це вкрай небезпечна тенденція і робиться це навіть не на ці вибори, а на довгу перпективу.

Розуміючи цинізм фігуранта – не виключаємо, що Петро Порошенко готує собі маленьке королівство з якимись “національними республіками” на крайній випадок загострення ситуацій зі своїми кримінальними справами. Зараз це може звучати як смішні домисли, але хто з нас думав про війну на Донбасі в 2010 році? Впевнені, рівень мислення цієї людини цілком дозволить йому піти на такий крок.

Закликаємо Службу безпеки України звернути увагу на подібні заяви, джинсу і заяви ломів з подібними месседжами.

За нашою інформацією в особливому пріоритеті по цій кампанії – Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська області. Тут, до речі, штабу “ЄС” поставлено завдання взяти більшість у місцевих радах. Тому не здивуємося, якщо місцеві кандидати домовляться до історії про “внутрішню окупацію України” та іншого марення.

При цьому є й інша цікава отримана нами інформація про майбутні плани Порошенка.

“Підтвердження по ній вже можна знайти в поточних кроках екс-президента і його політсили. За задумом штабу Порошенко місцеві вибори повинні стати апофеозом “канібалізації” “Європейською солідарністю” електорату “Голосу”, “Батьківщини”, різного роду дрібних праворадикальних партій.

З одного боку, в обраній ніші “Армія-Мова-Віра” це єдиний варіант отримати відчутні результати. Ніша реально вузька, зібрати пристойні цифри або більшість в окремих регіонах в ній можна тільки пожираючи своїх ідейних сусідів, – пишуть “Клименко Тайм”

З іншого боку, зважаючи на побоювання Петром Порошенком за своїми кримінальні справи, зараз поставлена ​​мета зробити себе безальтернативним лідером опозиції. І говорити про всі кримінальні справи виключно як про політичні переслідування.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *