Тримають оборону міста! Мешканці Енергодара не зупиняться – окупанту тут не місце. Тисячі людей захищають!

В Енергодарі Запорізької області тисячі людей стали на захист міста від російської агресії. Мер Енергодара Дмитро Орлов закликав усіх підходити на блокпост, щоб не пропустити загарбників. Пізніше він повідомив, що після зустрічі місцевих жителів із російськими фашистами війська РФ відступили.
Ми довели те, що ЗАЕС та місто під надійною охороною. Жителі їх не впустять у місто ні на крок. Вони почули і пішли повідомляти своєму керівництву. Наступна зустріч о 15.00 на тому ж місці. Але все може змінитися будь-якої миті! Будьте готові! Зараз йдемо додому, – заявив Орлов.

Тисячі людей — жінки та чоловіки, захищають своє місто.

Ворожа техніка постійно підходить до Енергодара — міста, де розташована найбільша в Європі атомна електростанція. Працівники найбільшої атомної електростанції в Європі Запорізької АЕС вийшли зустрічати окупантів, щоб не пропустити їх до стратегічного об’єкту.

Це сталося після повідомлення, що передова ворожа група з восьми бронетранспортерів та 20 одиниць автомобільної техніки РФ рушила від Дніпровки у бік Енергодара.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *