Тримайтеся міцніше! Радісна звістка – прямо на Донбасі: диво на фронті! ЗСУ вдається немuслuме!

Spread the love

Гайдай анонсував хороші новини на Луганщині і дав натяк. За його словами, на ці новини очікують понад 300 тисяч мешканців регіону. Збройні сили України можуть мати певні успіхи на фронті в Луганській області. Про це повідомляє очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, десь за тиждень загалу стануть відомі хороші новини з фронту на цьому напрямку.

“Що стосується того, що відбувається на лінії фронту біля Луганській області. Давайте почекаємо тиждень. Я думаю, що Збройні сили України зможуть нас порадувати хорошими новинами, які чекають більше 300 тисяч жителів Луганщини”, – сказав Гайдай.

Мобілізація, яку у Росії оголосив очільник Кремля Путін, триває. Тож, пріоритетним для окупантів напрямком експерти називають Херсонську область.

РФ кидатиме мобілізованих на ті напрямки фронту, де ЗСУ здійснюють атакувальні заходи.

За словами політолога Андрія Вігірінського, частину мобілізованих відправлять до росгвардії, щоб забезпечувати безпеку всередині самої РФ, оскільки мобілізація зустрічає опір пересічних громадян.

На думку експерта, кількість людей, які будуть охоплені мобілізаційними заходами буде розширюватися, саме тому російські каральні органи потребують підсилення. Іншу ж частину свіжого “гарматного м’яса”, ймовірно, кинуть на південний напрямок Херсонської області, який сьогодні для загарбників є пріоритетним.

Постійне вибивання противника з позицій потребує заміщення новою “силою”. Отже, цілком ймовірні інші місця наступу ЗСУ, зокрема, Запорізька область.

“Для нас вкрай важливим, з точки зору деокупації Півдня, є напрямок Запорізької області, який дозволить розрізати редути противника, якщо просунутися вниз до Азовського моря і далі вже рухатися на Захід до узбережжя Чорного моря”, – повідомив Вігірінський 24 каналу.

Росіяни будуть заміщати позиції, які українські захисники вибиватимуть. Але не все “гарматне м’ясо”, яке встигнуть назбирати росіяни, вдасться організовано перемістити в ці місця, тобто це буде “порційне заміщення”.

“Тому йдеться навіть не про підсилення, тому що воно може бути якісним. Мовиться про кількісне заміщення й воно далеке від поняття якісного”, – сказав він.

Російські контрактники відтепер вічні військові. Єдина можливість для них повернутись додому – це загибель або поранення, оскільки жодні рапорти командування розглядати не буде.

Військовий експерт Олег Жданов звернувся до російських військових-контрактників і повідомив, що відтепер термін їхнього контракту не має значення. Час перебування в зоні бойових дій тепер залежить від рішення командування.

Ваші рапорти про дострокове завершення контракту будуть викидати. Прохання про відправлення додому по завершенню терміну дії контрактів також тепер не дійсні, – зазначив військовий експерт.

Він продовжив, що контрактників росії зробили “вічними” військовими. Поки їх не вб’ють чи не поранять.

“Єдина дорога додому нині для російського солдата в чорному поліетиленовому мішку або на ношах у госпіталь. Ось 2 варіанти. Від решти їх позбавили”, – наголосив Жданов.

Військовий експерт додав, що путін підписав указ про кримінальну відповідальність про самовільне залишення зони бойових дій, за відмову з’явитись у військкомат за повісткою.

Тобто, фактично росію поставили на воєнні рейки. Тепер кожен чоловік у віці від 18 до 60 років є військовозобов’язаним з мінімальним набором прав. Повірте, зараз дума дуже швидко проголосує за те, щоб прибрати плоскостопість і сколіоз зі списку хвороб, які звільняють від призову чи мобілізації, – підкреслив він.

Частина російського суспільства, в якої були гроші, вже виїжджає за межі країни. Когось випускають, когось ні. Утім дуже скоро оголосять про повне закриття кордонів росії. Кремль здивований істериці росіян через мобілізацію.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *