Третій раунд! Результати переговорів України та РФ

Третій раунд переговорів між Україною та Росією завершився. Про його результати розповівши радник голови ВП Михайло Подоляк.

За його словами, є невеликі позитивні зрушення щодо покращення логістики гуманітарних коридорів.

З питань припинення вогню та можливого перемир’я інтенсивні консультації України та РФ будуть продовжені.

«По базовому політичному блоку врегулювання разом із припиненням вогню та гарантіями безпеки інтенсивні консультації продовжено», — повідомив Михайло Подоляк.

Однак, на сьогодні результатів, які суттєво покращують ситуацію, поки що немає.

Нагадаємо, попередні два раунди переговорів пройшли 28 лютого і 3 березня. Під час останнього українська делегація повідомила про домовленість щодо організації гуманітарних коридорів для евакуації людей із міст, які обстрілюють російські сили.

Після переговорів “зелені коридори” були створені в Маріуполі і Волновасі для вивезення місцевих жителів. Однак 5 березня при евакуації жителів Маріуполя російські війська відкрили вогонь. Повторна Евакуація проводилася 6 березня.

Попри те, що російські війська продовжували обстріли в заявлений час тиші, російська сторона звинувачує українську сторону у зриві домовленостей.

В офісі президента України Володимира Зеленського перед початком переговорів заявляли, що Київ наполягатиме на негайному припиненні вогню і повному виведенні російських військ з України.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *