Третій раунд переговорів! Розпочнеться о 16:00 – українська делегація готова

Третій раунд переговорів України та країни-агресора – Росії розпочнеться о 16-й голині за київським часом,  про це повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у Twitter.

Переговори з РФ. Третій раунд. Початок о 16:00 за київським часом. Делегація – без змін, – зазначив він.

Нагадаймо, що 3 березня радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк заявив про завершення другого раунду переговорів із делегацією Росії, які проходили в Білорусі.

Другий раунд перемовин завершено. На жаль, потрібних Україні результатів поки що немає. Є рішення тільки щодо організації гуманітарних коридорів, – написав Подоляк, який бере участь у переговорах, 3 березня.

До того ж президент Росії Володимир Путін 3 березня у телефонній розмові з  президентом Франціїї заявив, що завдання російської «операції» (так влада Росії називає масштабне вторгнення в Україну) в будь-якому разі будуть виконані, незалежно від результатів переговорів.

Спроби виграти час шляхом затягування переговорів призведуть лише до того, що у нашій переговорній позиції з’являться додаткові вимоги до Києва, – заявили у Кремлі.

Макрон після розмови заявив, що Путін чекає, що світ виконає його умови.

Агенція AFP цитувала неназваного представника адміністрації президента Франції, який заявив, що Макрон після розмови з Путіним «очікує, що найгірше ще попереду – з огляду на те, що нічого зі сказаного Путіним не обнадіювало».

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *