Тотальний крах! Економіка Кремля летить на очах: населення в паніці. Вперше за всю історію – кінець імперії!

Американська компанія ExxonMobil повідомила, що припиняє участь у проєкті «Сахалін-1» і не робитиме нових інвестицій у російську економіку. Про це йдеться в заяві компанії 1 березня.

Згідно з позицією компанії, вона «підтримує народ України, який намагається захистити свою свободу та самостійно обрати своє майбутнє як нації», а також засуджує російську агресію.

«Ми глибоко засмучені втратою невинних життів і підтримуємо потужну міжнародну відповідь. Ми повністю виконуватимемо всі санкції», – повідомляє її пресслужба.

ExxonMobil працює в проєкті з видобутку газу та нафти «Сахалін-1» від імені міжнародного консорціуму японських, індійських і російських компаній. Компанія заявила, що почала зупинку операцій та кроків із розробки, аби вийти з цього підприємства.

«Як оператор «Сахаліну-1», ми зобов’язані забезпечити безпеку людей, захист довкілля та цілісність операцій. Наша роль як оператора виходить за межі інвестицій в акції. Процесом припинення операцій потрібно буде керувати обережно та координувати з іншими інвесторами, аби він відбувся безпечно», – пояснюють у ExxonMobil.

Авіакомпанія United Airlines і логістична компанія United Parcel Service заявили 1 лютого, що призупинили польоти над повітряним простором Росії, приєднавшись до інших великих авіакомпаній США – Delta Air Lines і American Airlines. Країни Заходу активно запроваджують санкції проти Росії після нового нападу Кремля до України.

Саме про ці обмеження та ситуацію загалом навколо України прокоментував Президент США Джо Бадйен. Зокрема, він оголосив гучну промову у Конгресі зі зверненням до нації.

Джо Байден у Конгресі своє звернення до нації розпочав із того, що подякував усім депутатам із різних партій та й загалом усьому цивілізованому світові: Ми рішучі у тому, щоб воля перемогла тиранію”.

Шість днів тому Путін спробував похитнути засади вільного світу. Він думав, що світ прогнеться під його цілі. Але він прорахувався. Він думав, що забере Україну, і світ із цим погодиться. Але він зустрів те, чого ніколи не сподівався – український народ!
– сказав далі Байден.

Диктатор отримає належну відповідь

“Напад Путіна на Україну був навмисним та повністю неспровокованим. Він відкинув неодноразові зусилля з дипломатії. Він хотів розділити нас. Але він прорахувався. Ми – єдині, і будемо єдиними”, – наголосив президент США.

“Ми протистоїмо російській брехні правдою. Вільний світ притягає Путіна до відповідальності. США, 27 членів Євросоюзу, Велика Британія, Нова Зеландія, та навіть Швейцарія (яка була нейтральною навіть під час Другої світової, – 24 канал) протистоять Росії й підтримують народ України. Путін зараз ізольований від світу більш ніж будь-коли, – запевнив глава Білого дому.

Далі він коротко перелічив санкції проти Росії, які вже наклали чи накладуть от-от:

  • Відрізали банки Росії від фінансової системи світу.
  • Центробанк не зможе захищати рубль, не зможе використати свої 630 мільярдів доларів на війну.
  • Вдарили по бізнесу, щоб російські олігархи не мали бажання підтримувати Путіна.
  • Закриття повітряного простору США для росіян (на це рішення чекали особливо, адже ЄС вже закритий для Росії).

І ще Байден зазначив, що Мін’юст США створює спеціальну групу для розслідування злочинів оточення Володимира Путіна та олігархів Росії.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *