Тільки що на засіданні! Парасюк випалив емоційну заяву – Аваковські “люди”. Під вечір таємно

Зеленський передусім мав захистити людей на базовому рівні, на вулиці. В нашій країні пандемій не треба! В нас, йдучи до школи чи в маркет, тобі може прилетіти «вірус» зі швидкістю 900 м/с. так прокоментував останні події Екс-нардеп, Володимир Парасюк.

Глобальна проблема України у відсутності правоохоронної системи! Вся поліція перетворилась на приватну структуру однієї людини. Звичайно, є поодинокі відчайдухи, які носять форму і вірять в справедливість та зміни, але їх дуже мало.

Пане президенте, не треба нікому розповідати про важкість процесу. З такою владою як у вас є, ви можете зробите все, що захочете! Як ви казали? Гарним бути мало? Це, до речі, слова якраз про вас! І те, що ви зараз робите – це просто гра в політику, але ціною життів простих українців. І публічні зустрічі з Аваковим не додадуть вам ні рейтигну, ні безпеки державі, резюмував він.

Ситуація в Україні призвела до того, що депутати вимагають звіту від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Однак фракція “Слуги народу” на своє засідання його не запросила.

Інформацію про те, що на засіданні фракції в понеділок, 1 червня, не запрошено Арсена Авакова, підтвердив голова партії та перший заступник голови фракції “Слуги народу” Олександр Корнієнко.

“Щодо інформації, яка “гуляє” зараз щодо того, що планується чи відставка пана Авакова, чи сьогодні на фракцію він буде приїжджати, щось там звітувати, – я поки не підтверджую цю інформацію. У нас засідання фракції сьогодні відбудеться о 18 годині традиційно у нашому центрі в “Парковому”. Але поки що запрошення міністра внутрішніх справ не очікується”, – заявив Корнієнко.

Чому депутати хочуть заслухати звіт Авакова:

Останнім часом в Україні відбулося декілька резонансних подій, так чи інакше пов’язаних з правоохоронними органами

Зґвалтування поліцейськими в Кагарлику. Двох поліцейських підозрюють в тому, що вони зґвалтували жінку в поліцейському відділку Кагарлика. І побили ще одного чоловіка, якого теж погрожували зґвалтувати.
Перестрілка в Броварах. В спальному районі міста відбулася масова перестрілка. Причиною конфлікту став перерозподіл маршрутів Бровари – Київ. При цьому одна з груп приїхала аж з Вінниччини. За це своєї посади позбувся очільник поліції Вінницької області Юрій Педос. Однак без роботи він довго не сидів. Вже за декілька днів його призначили радником голови Нацполіції. У Вінниці місцеву поліцію ж очолив Іван Іщенко. Його звинувачують в тому, що він прикривав “тітушок” під час трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року.

В свою чергу, тільки що на засіданні під вечір,стало відомо, що новим міністром культури може стати екскерівник “1+1 Media” Олександр Ткаченко. Фракція “Слуги народу” практично одноголосно підтримала його кандидатуру. Будемо слідкувати за засіданням, та дамо Вам більше подробиць в наступних роликах. Варто зазначити, що на засіданні посторонніх не має, все відбувається закрито, таємно.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *