“Ти не народний депутат!”: Українець жорстко накинувся на “слугу народу”. Штовханина і крики

Нардепу від Слуги народу перегородили дорогу і звинуватили, що він потрапив в Раду тільки завдяки президенту Володимиру Зеленському.

Нардеп від Слуги народу Олександр Куницький вступив в словесну перепалку з випадковим перехожим, під час якої йому не давали пройти і погрожували “відповіддю за все”.

Відповідне відео опублікував екс-нардеп Ігор Мосійчук.

На кадрах видно, що чоловік не дає пройти нардепу. Народний обранець обурюється, мовляв, він – народний депутат і вимагає, щоб йому дали пройти. Чоловік у відповідь каже, що той став депутатом завдяки Володимиру Зеленському.

“Ти – не народний депутат. Послухай, ви завдяки Володимиру Зеленському стали народними депутатами”, – обурюється чоловік, звертаючись до парламентарія.

Раніше, народний депутат від фракції “Слуга народу”, член комітету Ради з питань правоохоронної діяльності Олександр Куницький звернувся в поліцію через погрози на свою адресу. Про це повідомили в правоохоронних органах.

За словами співрозмовника, на днях нардеп звернувся в поліцію Харкова із заявою про погрози, які надійшли йому через соціальні мережі. Куницький пов’язує їх зі своєю політичною діяльністю.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *