Терміново! Вся країна на ногах – ця зустріч змінила все. Зеленський дотиснув – вже в березні

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у Мінську зустрівся з заступником керівника Адміністрації Президента Російської Федерації Дмитром Козаком. У переговорах також взяли участь представники української та російської делегацій.

Під час зустрічі сторони обговорили питання взаємного звільнення утримуваних осіб у форматі «всіх на всіх», про яке домовилися лідери «Нормандської четвірки» під час зустрічі в Парижі в грудні 2019 року.

Єрмак зазначив про намір провести наступний трек обміну в березні. Учасники зустрічі наголосили на необхідності продовження переговорів для повного виконання домовленостей, досягнутих у ході саміту в Нормандському форматі.

Окрім того про це повідомляв і Пристайко, анонсувавши, що додому, до найрідніших невдовзі повернуться до 200 земляків під час наступного етапу обміну полоненими на Донбасі.

За його словами, черговий етап взаємного звільнення полонених може відбутися до зустрічі в нормандському форматі, яка запланована на квітень.

Зі слів міністра закордонних справ, “необхідно виходити з принципу, що відсутність прогресу саме і є підставою для наступної зустрічі лідерів”.

Варто зазначити, що Україна йде шляхом переговорів, водночас українська армія готова відповідати на атаки, подібні тій, що сталась ще 18 лютого поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний на Донбасі, зазначав раніше Єрмак.

“Те, що ця атака відбулась в п‘яту річницю Дебальцівської трагедії – особливий цинізм.. Але саме тому ми сьогодні робимо все для того, щоб цю війну закінчити. Щоб зранку не приходили такі новини, щоб наші воїни повернулись до своїх родин живими”, – написав Єрмак.

Він нагадав, що на тлі сьогоднішньої ситуації на Сході, Президент України зібрав засідання РНБО, на якому були ухвалені рішення щодо наступних кроків.

“Так, ми прагнемо миру, але водночас ми збільшуємо фінансування на армію і активно працюємо над підвищенням її обороноздатності. Так, ми йдемо шляхом переговорів, але водночас і шляхом внутрішнього посилення: наша армія готова відповідати на подібні атаки, і давати гідну відсіч агресору”, – заявив очільник ОП.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *