Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук оголосить про відхід з парламенту. Відповідну заяву він зробить сьогодні, 11 червня, на брифінгу в Маріїнському парку. Про це виданню LB.ua розповіли джерела в партії “Голос”.

При цьому очікується, що присутність у складі партії “Голос” Вакарчук збереже.

За словами джерел LB.ua, це рішення було обумовлено збігом низки факторів. Зокрема, в партії був конфлікт навколо відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вакарчук відмовився підписувати проект постанови за відставку міністра. Але депутати називали це “робочим дискусіями”. Сам Вакарчук в цей час перебував у Львові, з матір’ю.

Крім того, після обрання Кіри Рудик головою партії “Голос”, Вакарчук, за словами депутатом, практично повністю відсторонився від участі в парламентській і партійного життя. “Він всіляко підкреслював, що є звичайним членом команди і це – новація. Але, як ми бачимо, у такого підходу є і негативні наслідки”.

У партії також пов’язують рішення Вакарчука з наближенням місцевих виборів: “частина наших вважають, що” Голосу “необхідно більш жорстке позиціонування і позиції Слави цьому перешкоджають”.

Варто відзначити, оголошення для членів “Голоси” було зроблено сьогодні вранці, ще кілька днів тому про прийняте рішення знали лише в найближчому колі Вакарчука. При цьому перед засіданням фракції депутатів попросили здати мобільні телефони, планшети і годинник – щоб уникнути витоку інформації.

У травні 2019 року Святослав Вакарчук створив партію “Голос” для участі в позачергових парламентських виборах. Основний партійний список формувався під час з’їзду, однак відразу в команду “Голоси” увійшли екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко, екс-глава Transparency International Ярослав Юрчишин, доктор медичних наук Юрій Соколов, кіборг Андрій Шараскін (Богема), колишня в.о. голови Одеської ОДА Соломія Бобровська.

У березні 2020 Кіра Рудик стала главою партії “Голос”.

Нагадаємо, У 2007 році на позачергових виборах до Верховної Ради Вакарчук був 15-м номером у списку “Нашої України – Народної самооборони”, отримав депутатський мандат, але через рік добровільно склав повноваження.

Просто зараз, Вакарчук так прокоментував цю новину:

“Я вважаю свою місію частково виконаною. Ми привели у парламент прекрасну партію. У моїх планах великий освітній проєкт, про який я оголошу пізніше”.

Екс-нардеп Ігор Мосійчук зазначає:

Був, відомим, талановитим співаком.

Став, використаним пінчуківським ган…ом.

Несіть цей експонат в Пінчук арт центр. Там такі в тренді!

Прокоментував цю новину і нардеп Бужанський:

Будете сміятися, але Вакарчук знову здав мандат.

Таке враження, що робота народним депутатом для нього як книга, яку він вдруге краде в бібліотеці, не може прочитати і з ганьбою приносить назад.

Джерело: korupciya.com