“Терміново потрібно реагувати!”: Зеленський особисто туди їде. Нас всіх струсоне

У понеділок Президент України Володимир Зеленський планує відвідати з робочим візитом Полтаву та Нові Санжари.

Глава держави ознайомиться з роботою медичних закладів, планується також його зустріч з мешканцями Нових Санжар та евакуйованих з Китаю, які перебувають у санаторії Нацгвардії України.

Не виключено, що Зеленський також відвідає деякі інфраструктурні об’єкти області, повідомляють полтавські ЗМІ.

До слова, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко сказав, що у персоналу санаторію “Нові Санжари” візьмуть додаткові аналізи на коронавірус

“Додатково у Нових Санжарах був здійснений збір зразків для проведення досліджень в членів команди, які надають допомогу і технічно забезпечують санаторій. – сказав Ляшко.

Він також зазначив, що ці зразки передадуть у центральну вірусологічну лабораторію.

Повідомляється, що згідно із заявою секретаря РНБО Олексія Данилова, серед 89 осіб, привезених в Україну з Китаю жоден не дав позитивний результат при тестуванні на COVID-2019.

“Жоден з 89 евакуйованих, які знаходяться на обсервації в селищі Нові Санжари Полтавської області, станом на сьогодні не хворий на коронавірус COVID-2019. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов. За його словами, молекулярно-генетичні дослідження біологічного матеріалу, який брали в евакуйованих, в даний час не виявили коронавірус”, – йдеться в заяві РНБО в цей четвер.

Варто зазначити, що ми вже повідомляли, що Екс-заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль в інтерв’ю «Європейської правді» дала оцінку протестів в Нових Санжарах Полтавської області.

За її словами, Росія змогла відкрити нове вразливе місце в нашій країні. Також Зеркаль каже, що недавні події є новим приводом для того, щоб подумати про «червоні лінії», які наша країна не повинна перетинати, причому не тільки у відносинах з РФ.

“Маю велику надію, що це нас всіх трохи “струсоне”… Я думаю, що є зв’язок. Що це дуже гучний дзвіночок, який ми всі повинні почути. Сигнал про те, що будь-яка інформаційна провокація може створити в державі хаос, який виявиться дуже важко контролювати », – представила свою позицію колишня чиновниця.

До того ж, Зеркаль вважає, що якщо оцінити Санжари як «пілотного кейса», то можна конкретно побачити, наскільки жахливі наслідки може мати повномасштабна інформаційна атака з боку Росії.

«Україна терміново повинна зробити висновки, щоб в майбутньому, коли будуть вкидати подібні історії, в тому числі росіянами, розуміти, як на це реагувати», – зробила висновок Зеркаль.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *