Термінове звернення! Зеленський закликав ЄС: невідкладне приєднання України. Нова спеціальна процедура!

Президент України Володимир Зеленський закликав Євросоюз невідкладно прийняти Україну за новою спеціальною процедурою. 

Про це він сказав у зверненні 28 лютого.

Вчора я говорив з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн про подальші, ще більш сильні кроки. Європейці усвідомлюють, що наші солдати борються за нашу державу і всю Європу, за мир для всіх країн Європейського Союзу… І це дає нам повне право зробити наступне.

Ми звертаємося до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання України за новою спеціальною процедурою. Ми вдячні партнерам за те, що вони поряд з нами. Але наша мета – бути разом з усіма європейцями і, головне, бути на рівних. Я впевнений, що це справедливо. Я впевнений, що ми на це заслужили. Я впевнений, що все це можливо”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, напередодні президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що вважає Україну “однією з нас” і хоче бачити її у ЄС. Попри це, вона не стала уточнювати, якими є шанси України на вступ до ЄС, особливо – за прискореною програмою.

“Ми повністю солідарні з Україною. Країна вже є учасником процесів, зокрема, інтеграції українського ринку в єдиний ринок. Також відбувається тісна співпраця й в інших сферах, наприклад, в енергетиці. Україна обов’язково приєднається до нас, адже вона частина нашої європейської родини, одна з нас, ми хочемо бачити її в Євросоюзі”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *