“Термінове зібрання “Слуг народу”: Названо скандальні прізвища “зрадників”. 30 тисяч доларів кожному

Керівництво партії “Слуга народу” перед можливою перевіркою нардепів на детекторі брехні, вирішило провести зустріч з членами фінансового комітету, щоб заслухати їхні пояснення.

Заступник голови фракції СН Євгенія Кравчук в коментарі УП, телеграм-канал екснардепа Сергія Лещенка, пост голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, нардепа від СН Данила Гетманцева у Facebook

“Першочергово буде проведена зустріч з депутатами-членами комітету від “Слуги народу”, щоб кожен міг представити свою позицію.

Остаточне рішення щодо використання поліграфу буде прийняте після закінчення консультацій з психологами-криміналістами щодо можливості коректного використання такого обладнання у цій ситуації”, – зазначив Кравчук.

У свою чергу екснардеп Сергій Лещенко відзначив, що у “Слузі народу” назріває великий розбір польотів через підозру, що 11 нардепів (або, принаймні, частина з них), які на фінансовому комітеті відмовились підтримати законопроект №2047-д щодо відміни корупційних схем (так званих майданчиків нардепа Антона Яценка), могли отримати за це хабарі по 30 тисяч доларів.

За даними Лещенка, на “на сторону схематоза нардепа Антона Яценка” (схема “майданчиків-прокладок”, які “паразитували” на державній “оціночній” базі ФДМУ – ред.) стали 11 “слуг народу”:

Ірина Аллахвердієва,
Ольга Василевська-Смаглюк,
Дар’я Володіна,
Юлія Діденко,
Олександр Дубінський,
Вікторія Кінзбурська,
Олексій Ковальов,
Анна Колісник,
Олексій Леонов,
Анастасія Ляшенко,
Євген Петруняк.

Голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, нардепавід СН Данило Гетманцев раніше у Facebook, повідомив, що голосування на комітеті за законопроект 2047-д провалили, бо “слуги народу” дали лише 5 голосів.

Він назвав таке рішення “помилкою, яку важко пояснити”, і відзначив, що фракція “проходить випробування, які не кожному депутату під силу”.

Разом з тим Геманцев висловив упевненість, що фракція зробить висновки і виправить помилки. Він також додав, що наразі немає підстав розчаровуватися у всій фракції СН.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *