Тепер про все пошкодує! Суд виніс рішення щодо Олега Гладковського. Порошенко в шоці

На другий день засідання суд виніс рішення щодо Олега Гладковського. Після тривалої наради суддів, було прийнято рішення – його взяли під арешт. Застава – 10 623 130 гривень.

Таким чином вимога прокурорів (100 мільйонів заставу) задоволено лише на десяту частину.

Нагадаємо, увечері 18 жовтня Вищий антикорупційний суд почав обирати запобіжний захід для Олега Свинарчука-Гладковського.

Як раніше повідомлялося, Гладковського підозрюють в двох злочинах: недекларування доходів від здачі квартири в оренду і лобіюванні закупівель санітарних машин для Міноборони у компанії, що належить Свинарчуку – корпорації “Богдан”.

Увечері стало відомо про те, що Олег Гладковський після свого затримання оголосив голодування.

Гладковський називає незаконним своє затримання. За його словами, ніяких обмежень на виїзд за кордон ніколи не було. Повісток з викликами на допит або проведення слідчих дій не направлялося. Він стверджує, що весь час співпрацював з детективами НАБУ, даючи показання та необхідні пояснення.

“За останні півроку, як я повернувся в корпорацію” Богдан “, я десятки разів вилітав за кордон для участі в переговорах з бізнес-партнерами і завжди повертався в Україну” – заявив затриманий.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *