“Там сидять нероби і шкідники”: Саакашвілі підірвав потужною заявою. Не всім сподобались його слова. “Потрібні нові люди!”

За словами екс-президента Грузії і колишнього глави Одеської області, суд в нинішньому його складі потрібно або зовсім ліквідувати, або ж зробити його окремою палатою іншого судового органу.

Колишній президент Грузії і екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі запропонував розпустити Конституційний суд України шляхом референдуму.

Про це політик заявив під час ефіру на телеканалі “Україна 24”.

Як зазначив політик, суд в нинішньому його вигляді потрібно ліквідувати, в крайньому випадку з нього варто зробити окрему палату іншого судового органу, наприклад, Верховного суду.

Саакашвілі вважає, що в Конституційному суді засідають “абсолютні нероби і шкідники”, імена яких більшості українців невідомі. Для цього владі варто винести це питання на референдум після прийняття відповідного закону.

“Ми кожен раз как-будто сидимо на бомбі: як тільки Верховна Рада намагається щось зробити, судді КС тут же блокують це. Його потрібно або скасувати, оскільки там сидять нероби і шкідники, або ж зробити окремою палатою Верховного суду і набрати туди нових людей. Однак все це потрібно робити через референдум “, – сказав політик.

В українському суспільстві неоднозначно відреагували на таку заяву Саакашвілі. Деякі різко його розкритикували.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *