“Таку жорстокість неможливо прийняти”: Тіна Кароль розповіла про побої. Страшна таємниця зірки

“Таку жорстокість неможливо прийняти”: Тіна Кароль розповіла про побої. Страшна таємниця зірки

Тіна Кароль намагається ростити свого сина самостійним хлопцем і прищеплює йому почуття відповідальності з ранніх років. Також зірка поділилася спогадами, як виховували її батьки.

Так, за словами Тіни Кароль, вона хоче виховати свого сина самостійним, щоб він не боявся приймати важливих рішень, адже його батько був саме таким.

Як повідомляється, співачка для своєї дитини і сувора і любляча мама в той же час, вона чітко знає, чого ніколи не допустить у вихованні сина. За її словами, вона ніколи не била його. Тіна Кароль згадує, як її били в дитинстві в якості виховного процесу і не хоче, щоб її дитя мало такий досвід. Народна артистка України вважає, що бути дитину ременем – це слабкість інтелекту.

Шанувальники вражені зізнанням зірки.

“Таку жорстокість неможливо прийняти”.

Нагадаємо, Тіни Кароль поділилася новим відвертим фото. Сексуальний образ вона продемонструвала в ефірі “Танців з зірками”.

6 жовтня на “плюсах” відбулася прем’єра нового випуску програми “Танці з зірками” з Тіною Кароль в якості ведучої. Для нового прямого ефіру українська виконавиця одягнула чорну сукню з глибоким вирізом на грудях, який підкреслив всі достоїнства артистки. Також обраний наряд з розрізом від стегна показав гарні ноги діви.

Джерело: merezha.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *