Таких втрат у РФ ще не було! Вперше в історії: ЗСУ нuщать ворога – Україна переможе!

ВТРАТИ РОСІЇ У ВІЙНАХ:
ГРУЗІЯ (5 днів): 100-200 вбитими (+/- 30 в день)
СИРІЯ (77 місяців*): 200-500 вбитими (+/- 0.2 в день)
ЧЕЧНЯ (126 місяців): 10 000 – 17 000 вбитими (+/- 4 в день)
УКРАЇНА (7 днів*): 5 000 – 8 000 вбитими (+/- 900 в день)
* – війна триває.

Сирія вирізняється тим, що там на землі росіяни майже не воювали (лише на самому початку трохи), там в основному ракети та авіація працюють, пише політичний блогер Євгеній Прокопишин.

В Грузії було досить легко, тому що країна маленька і наступ йшов з однієї сторони, просто йшли і масою все брали при прикритті авіації та ракет, там план по бліц-кригу спрацював на 100%, хоча на землі грузини давали сильний відпір, але кількість все рішила.

В Чечні війна йшла насправді не буде довго, кілька місяців, тому 90% втрат були десь за пів року, а потім просто була партизанська війна. Реально денні втрати під час тих пів року війни складали +/- 80 солдат в день. Там насправді також фронт був досить щільним, бо Чечня також маленька.

Війна в Україні не схожа ні на одну з війн, які вела Росія у своїй новітній історії. Тут фронт розтягнувся аж на 2 000 км, тут зі зброєю в руках орієнтовно 350-500 тис людей, тут народ без зброї виходить і толпою просто зупиняє колони ворожої техніки, тут дуже великі міста, які взяти дуже складно, і дуже багато малих міст та селищ, захопивши які потрібно утримувати, щоб зберігати свій тил, і тому зібрана для цієї авантюри 150-200 тисячна армія абсолютно не спроможна з таким спротивом захопити навіть 1/3 країни. Крім того, тут дуже багато сучасних ПТРК, тут більше 300 000 людей з бойовим досвідом 2-8 років, тут є бойова авіація, тут є системи ППО, тут є багато артилерії та РСЗВ – нічого з цього у російських противників в попередніх війнах не було.

Найголовніше – тут є народ, який всією душею ненавидить, коли хтось їм силою щось нав’язує, будь то свій правитель чи іноземний окупант, чим більше цей народ до чогось примушуєш – тим більше він тебе ненавидить. Цей народ били монголи, татари, німці, комуністи морили голодом – НІХТО не зміг і тим більше росіяни не зможуть, цей народ знищити, а особливо, коли ВЕСЬ СВІТ за нас (крім кількох російських шавок).

На противагу Від початку повномасштабного вторгнення російських військ та агресії з території Білорусі в Україні загинули вже понад 2000 мирних громадян України.

“Друг пізнається в біді. Вже понад 160 годин Україна і весь український народ тримає оборону від підступного і цинічного нападу Росії та Білорусі, а кожна година, це втрачені життя наших дітей, жінок та захисників.

Впродовж семи днів війни Росія знищила сотні об’єктів транспортної інфраструктури, житлових будинків, лікарень та дитячих садків.

За цей час вже загинуло понад 2000 українців, не рахуючи наших захисників”, – повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що зараз основні зусилля Державної служби з надзвичайних ситуацій України направлено на порятунок людей.

Їм вдалося зберегти життя більш ніж 150 осіб, ліквідувати понад 400 пожеж, які виникали після ворожих обстрілів, евакуювати понад 500 людей. Піротехніки знешкодили 416 вибухонебезпечних предметів.

На жаль, при виконанні завдань загинуло 10 рятувальників та 13 отримали травми.

Рятувальники вказують, що в цей складний час для України руку допомоги надає сусідня держава-побратим Польща.

На сьогодні завершується процес передачі для ДСНС України семи одиниць сучасної пожежно-рятувальної техніки.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *