Так тримати! Гроші від Європи: країну врятовано. €600 млн – куди підуть. Українці чекають

Spread the love

Сьогодні, 25 жовтня, Україна отримала від Європейського Союзу 2-й транш в рамках п’ятої програми макрофінансової допомоги ЄС.

Йдеться про кредит на 600 мільйонів євро, виданий під відсоткову ставку 0,250%. Київ матиме погасити його до квітня 2036 року. Про це повідомляє Кабінет міністрів.

«За підсумками 23-го саміту Україна – ЄС сьогодні отримано €600 млн макрофінансової допомоги від Євросоюзу. Дякую Президенту Єврокомісії фон дер Ляєн та віцепрезиденту Домбровскісу за плідну співпрацю та дієву підтримку реформ. Разом будуємо європейську Україну», – написав Володимир Зеленський у твіттері.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль також подякував віцепрезиденту Європейської комісії Валдісу Домбровскісу за «вчасну підтримку».

Як заявив міністр фінансів Сергій Марченко, українська сторона виконала умови для залучення позики. За повідомленням, вони передбачали, зокрема, реформи у сферах управління державними фінансами, належного врядування та верховенства права та державних підприємств.

«Ми продовжуємо активну роботу для забезпечення макрофінансової стабільності держави та впровадження структурних реформ», – йдеться в коментарі Марченка.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *