“Так сильно кохати одне одного”: відома українська телеведуча втратила чоловіка. Боровся з раком

Українська телеведуча і зірка шоу «Дурнєв +1» розповіла про смерть чоловіка Василя Білоусова, який боровся з рецидивом онкології.

У суботу, 15 лютого, після тривалого лікування помер чоловік популярної телеведучої Даші Ши Василь Білоусов, який останні півроку боровся з раком кісткового мозку. Він перенес курс хіміотерапії, трансплантацію кісткового мозку і низку необхідних для одужання процедур, але організм не впорався і чоловік пішов з життя. Про трагічну новину зірка «Дурнєв +1» повідомила на своїй сторінці в Facebook, чим приголомшила всіх друзів і близьких, які щиро підтримували пару і допомагали в зборі коштів на лікування.

“Він завжди говорив, що все пізнається в порівнянні, і в порівнянні з чимось – ти завжди залишаєшся щасливою людиною! З ним я стала класнішою в сто раз, впевненішою, хоч він часто критикував мої роботи, даючи при цьому дуже корисні поради, тому що він був супер профі і я завжди цим захоплююся. він оточив себе такими хорошими і світлими людьми, яким і був сам! і при всьому цьому нам ще пощастило так сильно кохати один одного, що я навіть не можу описати це словами, тільки писками і звуками. (хоча Вася завжди говорить, що він любить у сто разів більше) “, – написала Даша Ши.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *