Світ посилює підтримку! Тисячі одиниць збр0ї для України – союзники підтримують. Зупинемо ворога!

Світ посилює свою політичну та практичну підтримку України поки вона продовжує захищатися від повномасштабного вторгнення Росії.

До України відправляються тисячі одиниць протитанкової зброї, сотні протиповітряних ракет, тисячі одиниць стрілецької зброї та запаси боєприпасів. Союзники також надають фінансову та гуманітарну допомогу на мільйони євро, зокрема, медикаменти, щоб допомогти українським силам,- про це повідомляє Командування об’єднаних сил ЗС України у Facebook.

Хорватія, Польща та Румунія вже вітають українських біженців. Італія також надає термінову фінансову допомогу українському уряду, а Туреччина поглибила свої оборонні зв’язки з Україною та запропонувала гуманітарну допомогу.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив: «Я вітаю те, що члени Альянсу активізують підтримку України, надаючи додаткове військове обладнання, фінансову та гуманітарну допомогу. Самооборона є правом, закріпленим у Статуті ООН, і союзники допомагають Україні підтримувати це право. Це є чітким повідомленням про повну підтримку НАТО суверенітету і територіальної цілісності України».
До того ж  майже 50 країн світу підтримали Україну у протистоянні російській агресії, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Ця кількість буде зростати, – зазначив він.

За його словами, від кожного партнера Україна зараз просить зброї, санкцій проти Росії та гуманітарної допомоги.

Зазначимо, що Британія “не може і не буде просто дивитися” на “огидну і варварську” атаку Росії на Україну, заявив Борис Джонсон. Прем’єр-міністр заявив, що президент Володимир Путін розпочав “велике вторгнення по суші, морю і повітря” без провокації.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *