Суд прийняв рішення! Скандальному “племіннику Порошенків” винесли вирок. Марина ридає

Печерський суд Києва в понеділок, 18 листопада, обрав запобіжний захід голові “Укрексімбанку” Олександру Гриценку у вигляді застави без арешту

Він повинен протягом 5 днів внести 2,999 млн грн на спеціальний рахунок.

Нагадаємо, рада і правління “Укрексімбанку” запевнили, що затримання голови банку Олександра Гриценко не вплине на діяльність установи. Про це йдеться в заяві наглядової ради і правління АТ “Укрексімбанку”.

“Наглядова рада та Правління банку продовжують забезпечувати ефективну роботу банку і гарантують клієнтам і партнерам, що діяльність банку буде відбуватися в безперебійному штатному режимі”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що банк буде сприяти правоохоронним органам і надасть всю необхідну інформацію для проведення об’єктивного з’ясування обставин справи.

Відзначимо, прес-секретар СБУ Олена Гітлянська в соцмережі заявила, що “Затриманий Гриценко підозрюється у сприянні легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом високопоставленими особами Януковича. Зловживаючи своїм службовим становищем, затриманий вивів з-під арешту майно одного з медіа-холдингів. Затримання відбувалося виключно в рамках чинного законодавства. в даний час затриманий поміщений в ізолятор тимчасового утримання. Йому забезпечено право на захист і спілкування з адвокатами “.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *