Суд обирає запобіжний захід Стерненку. Під будівлю стягнули десятки силовиків. Остерігаються провокацій

Шевченківський районний суд Києва, де відбувається продовження розгляду справи активіста Сергія Стерненка, з самого ранку 15 червня оточили співробітники Нацполіції та Національної гвардії.

Біля будівлі також зібралася група підтримки активіста. Про це повідомляє “Радіо Свобода”, ведучи пряму трансляцію з місця подій.

Зазначається, що правоохоронці вишикувалися в кордони. На територію вони впускають тільки після особистого огляду: людей просять показати вміст своїх сумок.

Водночас усе виглядає значно організованіше, ніж минулого разу. Силовики мають намір не допустити сутичок, як 12 червня, коли активісти кидали в правоохоронців пляшки з водою, а під судом підірвали петарду.

Серед людей, які прийшли підтримати Стерненка, були помічені активісти, народні депутати та громадські діячі, а також звичайні громадяни. Люди тримали в руках різні плакати.

Нагадаємо, 11 червня Сергію Стерненку повідомили про підозру в умисному вбивстві, а також незаконному носінні холодної зброї. СБУ оприлюднила дані щодо розбіжностей у справі, зокрема, в показаннях активіста й тому, що вдалося з’ясувати слідчим.

Під будівлею Шевченківського райсуду Києва, який 12 червня обирав запобіжний захід активісту Сергію Стерненку, підірвали петарду.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *