Стефанчук звернувся до влади Грузії! Країна розвиває торгівлю з РФ – це зрада?

Україна закликає Грузію запровадити санкції проти Росії через військове вторгнення в Україну. Адже на даний момент грузинська влада замість обмежень проти агресора планує розвиток торговельних відносин з РФ.

Про це заявив речник Верховної Ради Руслан Стефанчук у відеозверненні до влади Грузії.

“Як же так сталося, що сьогодні, у розпал війни проти братньої для вас України, ви вирішили розвивати торгівлю з країною, яка напала на нас і на вас?” – сказав Стефанчук.

Він зазначив, що рішення Росії послабити санкційний тиск на Грузію може виявитися “подякою” за те, що офіційний Тбілісі не хоче повністю підтримати Україну. Йдеться про зняття санкцій із 15 грузинських виробників молока.

“Невже це коштує нашої тисячолітньої дружби, нашої спільної боротьби, наших спільних прагнень? Невже ви не бачите, що народ Грузії, який виходить на площі міст, підтримує Україну, а не ваші каламутні домовленості?” – відзначив речник парламенту.

Він нагадав грузинській владі про слова Шота Руставелі: “Серед ворогів найгірший ворог той, що веде себе як друг”.

Водночас Стефанчук запевнив: Україна розуміє, що Грузія – – це не тільки уряд.

“Насамперед це грузинський гордий, безстрашний і волелюбний народ, який ніколи не дозволить собі мовчати, коли його побратими у біді. А ви, шановні парламентарі, теж не повинні мовчати, бо ви – частина свого народу”, – звернувся Стефанчук до грузинським колегам.

Радник міністра закордонних справ Олег Ніколаєнко у Facebook зазначив: РФ ухвалила рішення послабити санкції проти Грузії в умовах неготовності грузинської влади підтримувати нові санкції Європейського Союзу проти Росії.

“Вважаємо категорично неприйнятною активізацію торговельних відносин з Росією, збройні сили якої завдають ракетно-бомбових ударів по мирних українських містах, вбивають мирних громадян, у тому числі дітей. Закликаємо офіційний Тбілісі публічно відмежуватися від рішення РФ, керівництво якої порушує норми міжнародного права і здійснює військові злочини в Україні”, – зазначає Ніколаєнко.

Зазначимо, що незважаючи на багатотисячні мітинги грузинського народу на підтримку України, уряд Грузії відмовився запровадити санкції проти Росії. Причиною назвали побоювання, що санкції проти РФ можуть зашкодити самій Грузії.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *